Geniş Kalçaya Sahip Bayanlar İçin Etek Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Geniş Kalçaya Sahip Bayanlar İçin Etek Modelleri

Geniş Kalçaya Sahip Bayanlar İçin Etek Modelleri

Genellikle bayanlarımız geniş kalçaya sahiptir. Geniş kalçaya sahip olmakta kıyafet seçiminde dezavantaj değildir. İsteğe göre geniş kalçalarınızda küçük hileler ve doğru kıyafetlerle daha zayıf göstermek sizin elinizdedir. Bunun içinde geniş kalçaya sahip bayanlar için  etek modelleri hakkında sizlere birkaç önerimiz olacaktır.

Geniş Kalçaya Sahip Bayanlar İçin Etek Modelleri  (2)

Geniş kalçaya sahip bayanlar için etek seçiminde modelden önce renk seçimine dikkat etmek gerekir. Seçim yaparken de açık tonlarda olan etek modeller yerine daha çok pastel ve koyu renkler uygundur. Yalnız malum yaz aylarında koyu renkli etekler pek giyilmediğinden dolayı daha çok karamel tonları, bej, vizon renkler geniş kalçalı bayanlarımız için uygun etek renkleri arasında yer alıyor.

Etek modeli olarak ise kalçalardan aşağıya doğru düz inen eteklerden tercih yapabilirler. Bununla beraber belden ve kalçadan aşağıya doğru genişleyen ve ince kumaşlardan yapılmış, etek kısmı kalın pileli etekler da onlar için uygun modellerindendir. Yani kalçayı saklayan ve dikkati daha çok bele ve bacak kısmına çeken tarzda etekler olmalıdır. Etek boyu olarak da diz kapağında olması yeterlidir. Uzun etekler olarak da diz altında yani midi etekler kullanabilirler. Eğer daha uzun giymeyi seviyorsanız mutlaka topuklu ayakkabı ile destekleyiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb