Genç Kızlar için Uygun Kaş Şekilleri | Hanımların Dünyası

loading...

Genç Kızlar için Uygun Kaş Şekilleri

Genç Kızlar için Uygun Kaş Şekilleri

Genç kızlar güzelleşmek adına işe kaşlarla başlamaktadır. Yüzün güzel görünmesinde de kaşın etkisi büyüktür.Kaş alırken genç kızların dikkat etmesi gereken bazı noktalar elbette bulunmaktadır.

Öncelikle genç kızlar kaş aldırmaya karar verdiklerinde profesyonel bir kuaförü tercih etmeli. Kaş alınırken de kesinlikle kadınsı bir kavis ve görüntü verilmemelidir. Önce kaşlar aşağıya doğru fırça yardımı ile taranmalıdır. Fırçanızı tam kaşın üzerine koyarak uygun küçük bir makasla kesiniz. Daha sonra tekrardan kaşları yukarı doğru fırçalayarak kılları kesiniz. Sonra kaşın alt kısmında yeni çıkan küçük kılları alınız. Bu arada kaşın şekline kesinlikle müdahale edilmemeli ve asla kısaltılmamalıdır. Doğal kaş hizası takip edilmelidir. Eğer ki kaşınız seyrek ise fazladan kıl almayınız. Aksi halde kaşınız da bir şey kalmayabilir. Son işlem olarak kaşlarınızın arasını doldurarak sade bir makyajla tamamlamış olacaksınız.

Genç kızlar kaş alırken yukarıda anlattığımız şekilde evde kendinizde alabilirsiniz. Fakat bu konuda tereddütte iseniz yukarıda anlattığımız bilgiler doğrultusunda bir kaş alma işlemi isteyebilirsiniz. Makyaj yaparken de kaşınızın boşluklarını doldurmalısınız.

Genç Kızlar için Uygun Kaş Şekilleri

 

 

Genç Kızlar için Uygun Kaş Şekilleri.1

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb