Genç Kızlar İçin Kolej Mont Modelleri

Author

Categories

Share

Kolej mont modelleri yurt dışında birçok ülkede halen kullanılan ve ülkemizde de çok beğenilen mont modellerinden biridir. 80 ve 90’lı yıllarda çok popüler olan kolej mont modelleri yeniden moda olarak 2015 sonbahar kış sezonunda ki farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Genelde lise çağındaki genç kızlarımızın severek kullandığı kolej mont modellerini markaların koleksiyonlarında da rastlamak mümkün.

Genç kızlar için kolej mont modelleri model çeşitliliğinin yanında renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ama genele baktığımız en popüler renk kırmızı, lacivert ve siyah olmaktadır.

Kolej Mont Modelleri İle Trendi Yakalayın!

Kolej mont modelleri okul kıyafetlerinin üzerine de çok yakışan montlardır. Zaten adı üzerinde kolej montu olması okulda da rahatlıkla kullanabileceğinizi gösterir. Böylece kolej montlar ile hem şık olacak hem de trendi yakalayacaksınız.

Bu mont modelleri arasında kalın ve ince tarzda modelleri vardır. Eğer dış giyimin altına kullanacaksanız ya da sonbahar mevsiminde ağırlıklı olarak kullanacaksınız ince modelleri öneririz. Dış giyim olarak kullanmayı istiyorsanız daha kalın kolej montları kullanabilirsiniz.

Kolej Montları Nasıl Kombinlenir?

Kolej montları spor giyimle kullanılmaktadır. Altına jean pantolon, ayakkabı olarak spor ya da babet üst kısımda ise spor bir kazakla kombine etmek mümkündür. Hazırladığımız genç kız kolej montları modellerinde de nasıl kombine etmeniz gerektiği konusunda da fikir alabilirsiniz. İşte modellerimiz ise şu şekildedir:

Author

Share