Genç Kızlar için 2015 Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Author

Categories

Share

Genç kızlar 2015 yılında saçlarınıza farklı şekiller vererek tarzınız ile dikkat çekmek istiyorsanız galerimizde ki resimleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. 2015 yılına özel genç kız saç modellerini derlediğimiz galerimizde mutlaka sizinde ilginizi çekecek bir model bulabilirsiniz. Ayrıca genç kızlar için tavsiyelerimizi’de okumanızı kesinlikle öneriyoruz.

Genç Kızlar Saçlarını Boyatabilir mi?

Genç kızların saçlarını boyatmasın’da çok büyük bir sorun yok tabi ki abartmadıkları sürece. Eğer saçlarınıza farklı bir görünüm yansıtmak istiyorsanız genç kızlar için saç boyası olarak ombre ve aralıklı balyajları tavsiye edebiliriz. Saçınızın tamamını boyamak yerine uçlarında boyarsanız hem sağlığını kaybetmez hemde doğal saçınıza zarar vermemiş olursunuz. Zaten genç kızların saçlarında beyazlar vs. olmadığı için tamamının renklerini değiştirmesini tavsiye etmiyoruz eğer dilerseniz doğal açıcılar ile saç rengi tonunuzu açabilirsiniz. Ama boya olarak tek tavsiyemiz uçların renklerini değiştirmeniz.

Genç Kızlar için Saç Modelleri Nasıl Olmalı?

Genç kızların saç modelleri kesinlikle bir yetişkin gibi görünmemeli. Gençlik yıllarınız sadece birkaç yıl sonra sona erecek bu yüzden hemen olgun görünümlere geçmenizi tavsiye etmiyoruz. Saç kesimi olarak çok kısa tavsiye etmiyoruz ama vamp ve rock saç modellerinden hoşlanıyorsanız asimetrik kısa saç modellerini deneyebilirsiniz. Genç kızlara maşalı ve vak dalgalı saçlar ile dümdüz fönler çok hoş duruyor. Dümdüz fön çektirerek uçlarına da paket boya ile farklı renkler verdiğinizde çok tatlı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Okula Giden Genç Kızlar Saçlarını Boyatmalı mı?

Saçlarınızda ki renk değişimlerini okul döneminde yapmanızı tavsiye etmiyoruz bu dönemlerde saçlarınıza renkli çıt çıt veya kaynak eklemeler kullanabilirsiniz. Okula giderken çıkarabileceğiniz ve okul dışında ki zamanlarda tekrar saçınıza takabileceğiniz renkli ekleme saçlar çok iyi olacaktır. Ayrıca okul döneminde yıkayınca çıkan sprey boyalar ile renkli saç tebeşirlerini kullanabilirsiniz.

Genç Kızlar için Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Author

Share