Genç Gösteren Saç Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Genç Gösteren Saç Modelleri

Genç Gösteren Saç Modelleri

Bayanlar saç modeliniz yüzünüzü, duruşunuzu ve hatta özgüveninizi bile etkileyebilecek kadar önemli bir faktördür. Ayrıca bazı saç modelleri kişiyi daha genç, bazı modeller ise daha yaşlı gösterirler. Bugün sizleri daha genç gösterecek saç modellerini ele alıp örnek saç modeli fotoğraflarını galerimizde paylaşacağız.

Doğal Saç Modelleri

Kuaförde uzun uğraşlardan geçmiş, bol süslemeli saçlar sizi daha yaşlı gösterirler. Bırakın saçlarınız olabildiği kadar doğal görünsün. Örneğin duştan çıktıktan sonra biraz şekillendirici sürüp kendi haline bıraktığınız saçlar sizi çok genç gösterecektir.

Herkes Uzun Saçları Sever

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ancak orta yaş ve üzeri bayanların çoğu kısa saçı tercih ediyor. Tabii onlar da haklı. O yaşlarda saçlarla uğraşacak fazla zaman bulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Ancak genç görünmek istiyorsanız durum değişiyor.

Beyazlar Görünmesin: Saç Boyası

Saçlarınızdaki beyaz tellerin görünmesine izin vermemelisiniz. Saç boyanızı zamanı geldiğinde ihmal etmeden dikkatlice yapmalısınız.

Gençlere Özgü Bir Saç Modeli: At Kuyruğu

Özellikle liseli kızların en çok tercih ettiği bu saç modeli ileriki yaşlarda da işinize oldukça yarayabilir. Kuyruğu enseden yukarıda yapmaya dikkat edin hanımlar! Ensenin altında kuyruklar genelde daha yaşlı gösterirler.

Örgülü Saç Modelleri

Genç gözükmek isteyenlerin bir diğer yardımcısı da örgülü saçlar. Aklınıza yandan iki örgü ya da arkadan tek örgü gelmesin tabii. Daha çok yandan tekli bir örgü yada farklı lokal örgü modelleri denenebilir.

Kahküller Sizi Gençleştirir

Alnınıza dökülen kahküller yüzünüzü daha ufak gösterir ve çocuksu bir hava katarlar. Dolayısıyla daha genç bir görünüme kavuşursunuz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb