Gelinlikte Doğru Kolye Seçimi

Author

Categories

Share

Yaz aylarında düğünlerin artması ile gelinlik modelleri de oldukça çeşitleniyor. Her gelin için en özel gün olan düğünde gelinlik seçimi en önemli unsur. Gelinliğin modeli kişinin kilosu, boyu ve zevkine göre değişiklik gösteriyor. Sade, gösterişli, düz veya kabarık gelinlik modellerinin tercih edilmesi kişiye göre değişiyor. Fakat bu önemli günde giyilen gelinlik kadar önemi olan başka unsurlar da var. Bunlar saç stili ve kullanılan takılardan oluşuyor.

Sade Gelinlikler ile Nasıl Kolyeler Kullanılmalı?

Sade gelinlikler, birçok kişinin tercihi oluyor ve bu gelinliklerde takı seçimi çok önemli bir unsur. Straplez veya ince askılı modeller ile hemen her takıyı kullanmak mümkün oluyor. Büyük ve gösterişli kolyeler, ince ve zarif kolyeler, hatta renkli ve taşlı kolyeleri, sade gelinlikler ile kullanmak kişinin zevkine kalıyor. Gelinliğin sade olmasından dolayı kullanılacak her dikkat çekici kolye, sade saç modelleri ile buluşarak en güzel şıklığı yakalamaya yardımcı oluyor.

Gösterişli Gelinlikler İle Nasıl Kolyeler Kullanılmalı?

Sade gelinliklerin yanı sıra gösterişli, taşlı veya kabarık gelinlikler de bir çok kişinin beğendiği ve tercih ettiği modellerden oluyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, büyük ve gösterişli kolyelerden uzak durmaktır. Hem gelinliğin hem de takıların gösterişli ve taşlı olması şıklığın azalmasına neden oluyor. Bu yüzden gösterişli gelinlik modelleri ile zarif ve ince kolyeleri kombinlemek daha doğru bir seçim olacaktır.

Author

Share