Gelinliklerde Sırt Detayları ve Dekolteleri

Author

Categories

Share

Kadınların en özel günü olan evlilik düğünü, her yönden güzel ve kusursuz olmalıdır. Düğünde veya nikahta birçok unsur önemlidir. Mekan, yemekler, ikramlar, dekorasyon, konsept.. Fakat gelin için en önemlisi tabi ki giyeceği gelinliktir.
Her yıl moda ve trendler değişiyor, yenileniyor. Gelinlik modelleri de her sezon değişen ve yenilenen kıyafetlerden biri. Kış aylarında daha kapalı ve kalın kumaşlar, baharda ve yaz aylarında ince tül ve dekolteler moda oluyor. Bu yazın gelinlik modası hem çok tarz hem de çok güzel bir görünüme sahip olan sırt dekolteleri.

Sırt dekolteli gelinlik modelleri kabarık, düz veya balık olabiliyor. Tercihe ve zevke göre değişen modellerin hemen hepsinde sırt dekoltesi oldukça güzel duruyor. Dekoltelerin bazıları sırtı gösterirken, bazıları da tülle kaplanmış ve işlenmiş oluyor. Dekoltenin haricinde bu yıl, sırta işlenmiş taşlar, tül detaylar ve vücut zincirleri de çok moda. Bu detaylar salon, sahil ve kır düğünlerinin üçüne de uygun oluyor. Sırt detayı bulunan gelinlikleri toplanmış saçlar ile kullanarak saça tül ve aksesuar takmadan sade bir şekilde bırakmak, gelinliği daha dikkat çekici hale getiriyor.

Author

Share