Gelinlik için Pembe Ayakkabı Modelleri

Author

Categories

Share

Gelinlik ayakkabısı olarak artık günümüzde beyaz ayakkabıya bağımlılığın kalktığını görüyoruz. Çok farklı renklerde gelin ayakkabısı kullanan gelinlerimizi görmekteyiz. İşte farklı renk olarak tercih edilenlerden biri de gelinlik için pembe ayakkabı modelleridir. Gelinliğin altına da oldukça yakışan pembe renkli gelinlik ayakkabısını sizde bir düşünün deriz.

Pembe Ayakkabı Gelinlik ile Nasıl Kombin Edilmeli?

Pembe ayakkabı, denilince birçok gelinimiz farklı düşünebilir. Oysa artık pembe ayakkabınızı da gelinlikle kombin etmeniz mümkün. Böylece farklı bir görüntü olaşabilir düşüncenizden kurtulacaksınız.

Pembe gelin ayakkabısı en iyi şekilde pembe renkli gelin çiçeği ile kombinlemeniz mümkündür. Alacağınız gelin çiçeğinin pembe, beyaz renk ağırlıklı olarak tercih edebilirsiniz. Böylece pembe ayakkabınız elinizdeki pembe gelin çiçeğiniz ile güzel bir kombin oluşturabilir. Bunun dışında gelin çantanızla da pembe renkli ayakkabınızı kombinlemeniz mümkündür.

Gelinlik için Pembe Ayakkabı Modelleri (10)

 

Gelinlik için Pembe Ayakkabı Modelleri

Sizler için ünlü markaların yanı sıra gelinlik altına uyumlu olacak en güzel pembe renkli gelin ayakkabısı modelleri hazırladık. Genellikle topuklu olan bu modellerin taşlı ve çiçek detaylı modelleri vardır. Ayrıca pembenin her tonuna yer verdik. İşte ne güzel pembe renkli gelin ayakkabısı modellerimiz:

 

Author

Share