Gelinlik için Mavi Ayakkabı Modelleri

Author

Categories

Share

Gelin ayakkabısı olarak sıra dışı modellerden yana tercih yapmak istiyorsanız o zaman gelinlik için mavi ayakkabı modellerini öneririz. Belki birçoğunuz nasıl olur dese de kesinlikle gelinlik altında kötü durmayacağını düşünebilirsiniz. Hatta yurt dışında birçok gelin, ayakkabı tercihi olarak farklı renkleri kullanmaktadır. Nedimeleri ile beraber aynı renkler ayakkabı giyerek çok tatlı bir görüntü vermektedirler.

Gelinlik ile Mavi Ayakkabı Nasıl Kombin Edilmeli?

Mavi gelinlik ayakkabısı düşünen gelinlerimizin aklına ilk gelen soru nasıl bir kombin yapılması gerektiğidir. Gelinlik için mavi ayakkabı modelleri genellikle takılar ve gelin çiçeği ile kombinlenmektedir. Gelin çiçeği olarak mavi renklerde çiçek buketi yaptırarak mavi gelin ayakkabınız kombileyebilirsiniz. Ayırca mavi tonlarda takılarda kullanarak ayakkabınızla uyum içinde olmasını sağlamak elinizde.

Gelinlik için Mavi Ayakkabı Modelleri

Gelinlik için Mavi Ayakkabı Modelleri

Gelinlik için mavi ayakkabı modellerinde en çok göze çarpan ayakkabılar taşlı olanlardır. Taşlı mavi gelin ayakkabısı, dantelli, pullu ve farklı ayakkabı aksesuarları ile yapılmış gelin ayakkabıları vardır. Elbette bu şık ayakkabıları görmek isteyeceksiniz. O halde sizlerin fikrini değiştirebilecek çok şık mavi gelin ayakkabısı modelleri:

Author

Share