Gelinliğin Altına Ne Giyilir

Author

Categories

Share

Gelinliğin Altına Ne Giyilir

Tüm genç bayanların hayalini süsleyen gelinlik modelleri, gelinlik altına giyilen iç çamaşırları ile birlikte giyildikleri zaman tam olarak amacına ulaşabiliyor. Her gelinliğin her bayanda güzel durmayacağı gibi, her iç çamaşırı da her gelinlikte amacına ulaşamaz. Bu nedenle farklı model gelinliklerin altına farklı model ve gelinliği tamamlayan iç çamaşırlarının tercih edilmesi çok önemlidir. Strablez Gelinlik Modelleri ile Giyilecek İç Çamaşırları Strablez gelinliğin altına ne giyilir? Bu tarz gelinlik modellerini tercih eden hanımlar sutyen modeli seçmekte zorlanmayacaklardır. Çünkü strablez gelinlik ile birlikte tercih edebileceğiniz onlarca sutyen modeli var. Fakat bir şeyin ayrımına iyi varmanız gerekiyor. İlk gecenizde giyeceğiniz iç çamaşırı ile gelinliğin altından giyeceğiniz iç çamaşır aynı olmamalı. Çünkü biri amaca hitap ediyor öbürü romantizme.

Strablez gelinlik altından giyeceğiniz sutyen mümkünse ten rengi ve askısız olmalı. Son zamanlarda çıkan slikon ve yapışkan sutyenler bu konuda oldukça başarılı. Ayrıca uç kısımları telli, askısız dantelli birçok model mevcut. alt çamaşır olarak gelinliğin renginde ve belinizi kavrayacak bir model tercih edin.

Boyundan Bağlamalı Gelinlik ile Nasıl Bir Çamaşır Giyilir? Boyundan bağlamalı gelinliğin altına ne giyilir? Bu tarz gelinlik tercih ettiyseniz, omuzları geniş ve boynu uzun bir bayansınız demektir. Çünkü böyle biri değilseniz boyunuz kısa görünecek. Alttan giyeceğiniz iç çamaşırına gelince… Mümkün olduğunca göğüslerinizi kavrayan ve dik gösteren bir model olmalı. Askısız bir model tercih edilebilir. Fakat yeni çıkan sutyen modellerinde boyundan bağlamalı tasarımlar da mevcut. alt olarak tercihiniz sutyen ile takım olmalı. Mümkün olduğunca sentetik olmayan bir model tercih etmelisiniz. Zira bütün gece terleyecek ve sorun yaşayacaksınız. Bu nedenle iç çamaşırlarınızın size sorun çıkarmayacak tarzda rahat olması şarttır.

Askılı Gelinlik ile Hangi İç Çamaşırı? Askılı gelinliğin altına ne giyilir? Her gelinlik ile giyebileceğiniz gibi askılı gelinlik ile de şık bir kombinezon giyebilirsiniz. Kombinezonlar en iyi askılı ve strablez gelinliklerde duruyor. Ama her gelinlik ile giyildiği zaman genç kızların daha ince ve dik durmasını sağlıyor. Giyeceğiniz kombinezon askılı bir model olabilir. Fakat dikkat edin kombinezonun askıları gelinliğinkiler ile uyum içinde ve aynı renkte olmalı. Sutyen kısmında alttan destekli, çorapları ipek ve çorap askıları yeterince esnek bir kombinezon ilk tercihiniz olmalı. Kombinezon çamaşırları genellikle sentetik ve sırf dantel oluyor. Tanga olan modelleri de mevcut. Böyle bir modeli gece giyebilirsiniz. Fakat düğünde mümkün olduğunca pamuklu bir çamaşır tercih edin.

Balık Tipi Gelinlik İle Hangi İç Çamaşırı? Balık tipi gelinlikler ile giyebileceğiniz kombinezon modelleri oldukça fazla. Özellikle hem balık hem de strablez bir model tercih ediyorsanız işiniz daha kolay. İçi telli olan kombinezon modellerini bir kenara atın. Bunun yerine hem rahat edebileceğiniz hem de balayınızda çok işinize yarayacak olan tüllü veya esnek, korse tarzında kombinezonlardan tercih edin. Çılgın modelleri daha sonraki günlere bırakabilirsiniz. Askılı bir sutyen tercih edemeyeceğiniz için midye tarzında askısız veya sadece göğüs başlarınızı kapatabileceğiniz slikon modellerden tercih etmelisiniz. Fakat dikkat edin bu modellerin terleyince kayanları da var. Bu nedenle düğünden bir kaç gün önce alın ve mutlaka deneyin. Aldığınız yerden garanti isteyin. Alt çamaşırlarda ise tercihler genellikle aynı. Fakat bu modelde kalçaların biraz daha ben buradayım demesi gerekiyor. Bu nedenle mümkün olduğunca poponuzu dik gösterecek bir korse ile birlikte tanga bir çamaşır tercih edebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Gelinlik İle İç Çamaşırı Tercihleri Nasıl Olmalı? Tercihiniz daha çok sırt dekoltesinden yana ise üst bölge için boyundan bağlamalı şık bir sutyen modeli tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin gelinliğin bir parçası gibi durması şart. Mümkünse aynı renk bir iç çamaşırı tercih edin. Sırt dekolteniz olacaksa göğüsleriniz dik durmalı. Bu nedenle tüm vücudu muhteşem bir şekilde saracak şık ve seksi bir kombinezon da tercih edebilirsiniz. Fakat önceliğimiz sırt dekoltesine dikkat çekmek olduğundan sırttan çapraz bağlı bir sutyen son derece şık ve kullanışlı olacaktır. Bu modellerin alt çamaşır ile bütün olanları var. İkisini birlikte tercih edebilirsiniz. Ayrıca iç çamaşırı seçiminden önce gelinliğinizin ayarlamalarını mutlaka bitirin.

Author

Share