Gelinler Düğün Öncesi Nasıl Bir Bakım Uygular? | Hanımların Dünyası

loading...

Gelinler Düğün Öncesi Nasıl Bir Bakım Uygular?

Gelinler Düğün Öncesi Nasıl Bir Bakım Uygular?

Düğün olmadan önce gelinlerimizin birçoğu düğün bakımı yaptırmaktadır. Bu üğün bakımı da düğüne yakın olması önemlidir. Düğüne yaklaşık 2-3 gün kala kadar ister evde kendiniz, isterseniz de kuaförünüzden randevu alarak düğün öncesi bakım yaptırabilirsiniz. Yalnız kuaförden randevu alınarak yapılan bakımlar daha profesyonel olacağından dolayı sizin için faydalı olacaktır. Kuaförler bunun için özel düğün bakım paketi hazırlamaktadır. Bu paketin içinde en önemlisi ise epilasyondur.

Gelinler Düğün Öncesi Nasıl Bir Bakım Uygular (1)

Gelinlere düğün öncesi bakımı içinde neler var?

Düğün paketi içerisinde epilasyon, cilt bakımı, vücut bakımı ve hatta masaj bulunmaktır. Oldukça faydalı bir paket olan bu işlemlerin her gelinin ihtiyacı olmaktadır. Özellikle düğün günü güzel bir cilde sahip olmak, parlak bir görüntü vermek sizin enerjinizi de aktaracaktır. Hatta yapılacak makyajda da olumlu sonuçlar alabileceksiniz. En önemli bakım ise epilasyondur. Epilasyon her gelin öncesi gerekli olmaktır. Vücut epilasyonu, yüz, kol gibi epilasyon ihtiyacı olan gelinler bu yöntemi sağlıklı merkezlerde yaptırmaları gerekir. Aksi halde sağlık sorunları, alerjiler, iltihaplanmalarla karşılaşabilirsiniz.

Epilasyon dışında özellikle masaj, düğün öncesinde gelinlerin rahatlaması, stresini artması ve en önemlisi düğün alışveriş telaşının yorgunluğunu atmaktadır. Mutlaka düğün öncesi bakım arasına masajı da almayı unutmayınız.

 

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb