Gelin Arabası Kiralama Fiyatları İstanbul

Author

Categories

Share

Düğün için birçok ilde gelin arabası olarak kullanılmak amacıyla araba kiralanmaktadır. Gelin arabası olarak farklı ve klasik tarzda gelin arabası isteyen çiftler için bu özel gün için araba kiralamanız mümkündür. Bu işi yapan birçok firmayı kendi ilinizde bulmanız mümkündür. Bizlerde hem fiyat olarak hem de model olarak gelin arabası kiralama fiyatları ve modellerini sizler için bir araya getirdik.

Genellikle İstanbul için olan fiyatlar ise şöyledir:

Tenteli Pembe Vosvos Gelin Arabası

İster açık ister kapalı olarak gelin arabası şeklinde kullanabilirsiniz. Oldukça güzel ve şık bir araba olup sahibinden.com adresinden kiralayan kişiye ulaşabilirsiniz. 8 saatlik için 300  TL alınmaktadır.

Tenteli Pembe Vosvos Gelin Arabası

Chevrolet Beyaz Pembe Impala Gelin Arabası

İstanbul Hasanpaşa’da Tepret düğün otosu olarak kiraya verilen bu araç oldukça sevimli ve şık bir gelin arabasıdır. Klasik tarzda gelin arabası sevenler için kaçırılmaz deriz. Fiyat olarak ise 500 TL istenmektedir.

Chevrolet Beyaz Pembe Impala Gelin Arabası

Chrysler 300 Letter Series Beyaz Gelin Arabası

İstanbul Kadıköy’ de Ghetto Motors firması kiralamaktadır. Çok farklı düğün, nişan, kına, sünnet gibi her türlü özel günler için kiralık arabaları bulunmaktadır. Gelin arabası için 8 saatlik kiralama ücreti olarak 500 TL istenmektedir. 8 saati aşan sürelerde ise her saat başı 50 TL ücret alınmaktadır.

Chrysler 300 Letter Series Beyaz Gelin Arabası

Mercedes – Benz R107 Beyaz Gelin Arabası

Temiz bakımlı ve lüks bir gelin arabası modelidir. Her türlü özel günler için kiralanabilir. Sağlam ve konforu ile özel günlerinizi mutluluğa ulaştıracaktır. Doku Otomotiv kiralamaktadır. Ayrıca sahibinden.com adresinden araca ulaşabilirsiniz.  Fiyat olarak ise 800 TL istenmektedir.

Mercedes - Benz R107 Beyaz Gelin Arabası

Author

Share