Geçit Esendere Aile Balık Restaurant Alabalık Tesisleri | Hanımların Dünyası

loading...

Geçit Esendere Aile Balık Restaurant Alabalık Tesisleri

Geçit Esendere Aile Balık Restaurant Alabalık Tesisleri

Adana’ya yolu düşen çoğu kişinin bilmediği bakir bir mekan Geçit Esendere Aile Balık Restaurant. Burada ağaçlar ve dağlar nedeniyle güneş geç doğup erken batıyor ve sürekli serin serin estiğinden dolayı da adına Esendere demişler. Geçit ismini de bütün canlıların geçebileceği tek yer olduğu için almış ve bu iki isim birleşince Geçit Esendere ortaya çıkmış. Geçit Esendere cennetten bir parça desek abartmış olmayız. Geçit Esendere Alabalık Tesislerinde 9 farklı havuzda alabalık üretimi yapılıyor.

Kendi elektriğini dahi kendisi üreten bu tesis, yoğun geçen haftanın sonunda şehrin gürültüsünden uzak bir ortamda doğayla baş başa kalarak ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu vakit geçireceğiniz mükemmel bir yer.

Doğal köprü ve salıncaklarıyla, yürüyüş parkurlarıyla, serin havasıyla muhteşem bir gün geçirmeniz için ideal bir alan.

Çınar ağarçları arasında natürel doğasıyla, kamp yapabileceğiniz, buz gibi sularda yüzebileceğiniz, yürüyüş parkurlarıyla spor yapabileceğiniz, Geçit Esendere Alabalık Tesisleri muhteşem görüntüsüyle sizleri ağırlamayı bekliyor.

Geçit Esendere Alabalık Tesislerinde aynı zamanda el yapımı sucuk ve tamamen doğal ürünler ile köy kahvaltısı ve közde demlenmiş çayıyla, dere suyu kenarına kurulmuş masalarda muhteşem bir keyif yaşayacaksınız.

Yaz ve kış kesinlikle yol sorunu yaşamadan ve aracınızı güvenle park edeceğiniz otoparkı ile sorunsuz bir mekan

ADRES

Kozan – Feke karayolu üzeri Akkaya Köyü çıkışında sağa ayrılan yoldan (Tapan Yol) 3 km aşağıda

Feke – ADANA

Tel: 05344048095- 05457350001

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb