Gaziantep 2012 Ortadoğu Halı Fuarı Açıldı 6-9 Eylül

Author

Categories

Share

2012 Ortadoğu Halı Fuarı 6-9 Eylül 2012’de Gaziantep’te!

Birçok insan yaşadıkları evlerin görüntüsünü değiştirmek ister ama ilk nereden başlayacağını pek bilmez. Eski alışılagelmişi veya bazı gelenekleri değiştirmek bazen güç ve aynı zamanda korkutucu olabilir, fakat fuarımızı ziyaret ederek birçok faydalı bilgiler edinebilirsiniz ve hatta öneriler alıp yaşadığınız ortamı hayal bile edemeyeceğiniz şekilde güzel hale getirebilirsiniz. Bu sayede kimbilir belki de düşlerinizdeki o evi yaratmış olursunuz.

Eğer dekorasyon konusunda hiç bilgi sahibi değilseniz, kesinlikle endişelenmeyin çünkü tam bu sebeple biz Marka Fuarcılık olarak Ortadoğu Halı Fuarı’nı sizin için organize ettik. Böylelikle, sorularınıza cevap bulacak, daha önce görmediğiniz ürün çeşitlerini hep bir arada görme imkânınız olacak, o bir türlü başlayamadığınız ve rafa kaldırdığınız projeler için ilham kaynağı yakalayacaksınız ve her şeyden önemlisi, sizler bütün bunları yaparken bizler de Marka Fuarcılık olarak rüyalarınızın evini yaratmanıza vesile olduğumuz için mutluluk duyacağız.

2012 Ortadoğu Halı Fuarı 6-9 Eylül 2012 tarihleri arasında Gaziantep – Ortadoğu Fuar Merkezi’nde ziyaretçiler ile buluşuyor. Fuar merkezine ulaşım oldukça kolay olup üniversite, oteller ve alışveriş merkezleri yakın mesafede bulunmaktadır.

Author

Share