Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Deneyimlerim | Hanımların Dünyası

loading...

Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Deneyimlerim

Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Deneyimlerim

Merhaba arkadaşlar,

Trnd Türkiye üyesi olarak bugün test edip deneyimlerimi paylaşacağım Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada ürünlerimi teslim aldım. Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada‘yı aslında ilk kez kullanmıyorum. Ürünler elime ulaşmadan kısa süre önce bir arkadaşımda denedim ve oldukça memnun kaldım. Daha sonrada sabırsızlıkla Trnd projesinden gelecek ürünleri beklemeye başladım.

Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada ürünlerini teslim aldığımda ilk olarak cilt tipi analizi uyguladım. Aslında cildimi iyi tanıyorum buna pek gerek yoktu ama tanıtımlarda kullanacağım test kartlarını denemek istedim açıkçası.

Çok iyi bildiğim üzere cilt tipi analizinde cildimin oldukça fazla yağlı olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Ürün hakkında bilgilendirme kitapçığında yazdığı gibi yağlı bir cilde sahip olduğum için Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada‘yı yüzüme maske olarak uyguladım. Bu işlemden iyi bir sonuç elde etmek için haftada 3 kez maske olarak uygulamam gerektiği bilgisi kitapçıkta yazıyor. Bende bugün ilk olarak demeyim ama Trnd projesinden gelen ürünlerden ilk olarak maske uygulamasına başladım.

Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada‘yı maske olarak yüzüme sürdükten 3-4 dakika sonra nazikçe yüzümü yıkayıp kuruladım. Sonuç daha ilk günden muhteşem ilerleyen günlerde daha neler olacağını sizlerle paylaşacağım. 1 tüp Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada‘yı maske uygulaması ile bitirdikten sonra yüzüme tekrar cilt tipi analizi yapacağım ve farklı sizlerle paylaşacağım.

Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Maske

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb