Gangnam Style Dansı Yaparken Öldü | Hanımların Dünyası

loading...

Gangnam Style Dansı Yaparken Öldü

Gangnam Style Dansı Yaparken Öldü

3 Çocuk babasının Gangnam Style dansı yaparken ölmesi yetkilileri orta yaşlı insanları uyarmaya zorladı. Yetkililere göre orta yaşda insanların videodaki bu dans tarzını taklit etmeye calışmasının çok sağlıklı olmadığını ve kötü sonuçlar ortaya çıkarabiliceğini açıkladılar.

Eamonn Kilbride, 46, Blackburn’deki hafta sonu ofis partisinde göğsündeki acıyla birden yere yığıldı. Anlatılana göre olay Güney Kore’li rapçi PSY’nin dans tarzı olan at sürme hareketleri içeren şarkısından etkilenip benzer hareketleri yapmaya çalışırken gerçekleşmiş.

Newcastle Universitede kardiyoloji uzmanı olarak çalışan Profesör Bernard Keavney yaşlı kategorisinde bulunan insanların kendilerini zorlayacak bu tarz hareketli şarkılardaki figürleri taklit etmekten uzak durmalarını, özellikle yılbaşı partilerinde kendilerini kaptırmamalarını tembihledi.

“Sıkıntı çekme olasılığınız düşük olabilir ama egzersiz bir durumdayken birden böyle hareketler içinde bulunmak çok kötü sonuçlar doğurabilir.Ölçülü davranmaya dikkat edin. Bırak bayanlar sizin etrafınızda dans etsin” diye The Daily Telegraph’a demeçte bulundu.

Mr Kilbride eşi Julie ile birlikte onun doğum gününü kutluyordu. 23 yıllık onun biricik eşi için ağır bir bedel ödedi.

It Müdürü olan Mr Kilbride’ın üç çocuğu var. Laurajade(22), Jack(21) ve Conor(18) ve hepsi üniversitede okuyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb