GalataModa 12-16 Haziran 2013 Maçka Sanat Parkı'nda ! | Hanımların Dünyası

loading...

GalataModa 12-16 Haziran 2013 Maçka Sanat Parkı’nda !

GalataModa 12-16 Haziran 2013 Maçka Sanat Parkı’nda !

GalataModa festivali düzenlediği her programda büyük ilgi çekmeyi başarıyor. Moda takipçilerinin merakla beklediği festival yazın başlaması ile birlikte 12-16 Haziran’da Maçka Sanat Parkı’nda Neon Teması ile yeniden moda takipçileriyle olacak.

Birbirinden ünlü modacıların en yeni koleksiyonları pop-up standlarda ziyaretçilerini bekliyor olacak. Ayakkabıdan kıyafete, çantadan takılara kadar moda alanında aklınıza gelecek her tasarım GalataModa festivalinde sizler için yer alacak. Özel tasarım giyinmeyi tercih ediyorsanız eğer Galata Moda festivali sizin için kaçırılmaz bir fırsat olabilir. Moda ile birlikte çeşitli eğlencelerde GalataModa ziyaretçilerinin keyfini arttıracak. Modanın nabzını tutan festivalde neon renkler teması ile hem eğlenmek hem de doyasıya alışveriş yapmak istiyorsanız bu festivali kaçırmayın.

GALATA MODA FESTİVALİNE  NEON KONSEPTİ İLE KATILAN MODACILAR

Aslı Güler, Asu Aksu, Belma Özdemir, Burcu Aslan, Burcu Kuru, Duygu Ergör, Duygu Şahin, Ece Salıcı, Esra Kurtçu, Filiz Yakar, Founta Gündem, Gamze Saraçoğlu, Gökhan Talay, Gül Ağış, Hande Çokrak, Jale Hürdoğan, Mehtap Elaidi, Mine Atalar, Nejla Güvenç, Neşva Taş, Nihan Buruk, Nihan Peker, Özgür Mansur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Selin Baklacı, Sezgi Beşli, Simay Bülbül, Ümit Aybek, Tuvana Büyükçınar, Zümrüt Çakır ve Tanju Babacan.

GalataModa Neon

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

zigon sehpa diyor ki; 14 Ocak 2016 - 18:46

Merhaba hoş bir, makale ellerinize kollarınaza sağlık iyi günler diliyorum :)

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb