Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 5 Yolu | Hanımların Dünyası

loading...

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 5 Yolu

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 5 Yolu

Genel olarak aynada gördüğümüz görüntü fotoğraflara yansımıyor. Aynada gördüğümüz güzel görüntü fotoğrafta her zaman daha farlı veya kötü oluyor. Fakat fotoğraflarda da gerçekteki kadar güzel ve hoş görünmenin 5 yolu var.

5 Madde ile Fotoğraflar Daha Güzel

Kirpiklerinizi Kıvırın
Bir kadını en güzel ve çekici gösteren şeylerden biri şüphesiz ki rimeldir. Rimel sayesinde bakışlar keskinleşir, gözler daha iri ve çekici görünür. Fotoğrafta da bu etkinin olması için mutlaka rimel sürülmelidir.

Dudaklarınızı Dolgunlaştırın
Biliyoruz ki dolgun dudaklar daha çekici ve güzel bir görünüme sahip. Fakat her kadının dudakları dolgun olmuyor. Dudak kalemi ve ruj ile dudaklarınızı daha belirgin hale getirin veya ten rengine yakın renkleri tercih ederek dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayın.

Fotoğrafta Bulanık Etki Yaratın

Fotoğrafa bulanık etki vererek yüzdeki gözenekleri, makyaj hatalarını ve cilt problemlerini yok edebilirsiniz. Böylelikle hem daha çok dikkat çeken hem de güzelliğinizi arttıran fotoğraflar yaratmış olursunuz.

Kontur ve İnceltme Yapın
Her kadının kusursuz hatlara sahip burnu, elmacık kemikleri veya dudakları olmayabilir. Yüz hatlarını photoshop programları ile değiştirebilir,inceltebilir ve daha güzel hale getirebilirsiniz. Birkaç küçük dokunuş ile fotoğrafınızda daha kalıcı bir güzellik etkisi bırakın.

Farklı Renkte Kapatıcıları Kullanın
Fondöten kullanıyorsanız tüm yüzünüze bundan sürmek yerine göz altı, sivilce, alın veya elmacık kemikleri için ayrı renklerde bulunan kapatıcıları tercih edin. Hemen her kozmetikçide bulunan ve uygun fiyatta olan bu renkli kapatıcıları hemen edinin ve fotoğraflarınızdaki değişimi görün.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb