Fotoğraf Çekimi için Makyaj Önerileri | Hanımların Dünyası

loading...

Fotoğraf Çekimi için Makyaj Önerileri

Fotoğraf Çekimi için Makyaj Önerileri

FOTOĞRAFLAR İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ

Fotoğraf Çekimi için Makyaj Önerileri (1)Fotoğraf çekimlerinde ışık ve kamera açıları sebebi ile normalden çok daha farklı görünüyor olmamız normalken bayanlar için ufak makyaj önerileri dikkate alınarak daha etkili fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Fotoğraf çekimi öncesinde cildi matlaştıracak bir makyaj yapılması kamera ışıkları ile cildin parlamasını engelleyecektir. Tüm bunların dışında genel olarak kamera açısı sebebi ile cilt gözenekleri büyük olan kişilerin cilt gözeneklerini küçültücü makyajlar ile daha sağlıklı bir cilt görünebilir. Göz damlaları ile göz kızarıklıklarını engelleyebilir daha sağlıklı ve daha canlı gözlere sahip olabilirsiniz. Makyaj yaparken sarı alt tonları kullanmak fotoğraflarda daha sağlıklı bir görüntü oluşturmak açısından oldukça önemlidir. Maskara ve eyeliner kullanırken siyah tonların kullanılması önerilir. Koyu renkler fotoğraflarda daha fazla belli olacağı için daha güzel görünmenizi sağlayabilir.

Fotoğraf Çekimi için Makyaj Önerileri (1)Makyaj yaparken abartmamak özellikle pudra ve allık ürünlerini tam kararında kullanmak çok önemlidir. Aksi takdirde kamera ışıkları ve açısı ile olduğunda daha fazla görülebilir ve kötü bir görünüm ortaya çıkabilir.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb