Turp yiyerek zayıflayabilirsiniz kilo verme yolu | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Turp yiyerek zayıflayabilirsiniz kilo verme yolu" Linux ::: 27 Şub 2014

Turp yiyerek zayıflayabilirsiniz kilo verme yolu

Zayıflamak için turpBiz bayanların en sıkıntılı derdi de kilo dur, kilo vermek için bir çok şeyden feragat ederiz ve sizlere kilo verme konusunda önerim olacak.

Ülkemizde çok yetiştirilen, pazarlarda gözlerimize renk cümbüşü getiren turpa sofralarımızda yeteri kadar yer açmıyoruz. Özellikle zayıflamaya çalışırken bize çok faydası olacak turpla ilgi bilgiler..Turp katı sebzelerden biridir, kişiye çiğneme duygusunu tatmin etme açısından çok faydası olur. Canınız bir şeyler atıştırmak istediğinde turpu dilimleyip, az tuz bol limonla birlikte tüketebilirsiniz, çok yedim duygusu oluşturmaya bire bir olduğunu unutmamalısınız.

Turpun kan şekerini yükseltme ölçeği olan glisemik indeksi düşüktür. Kan şekerinizde oynama yapmayacağı için sizi daha uzun süre tok tutar. Turpun lif oranı yüksektir, midede ve bağırsaklarda çözülüp tokluk hissini pekiştirir.Sülfürlü bileşikler açısından zenginidir; karaciğer ve safra dostudur, kansere karşı koruyucu olduğunu bilmelisiniz.

Çok iyi bir C vitamini kaynağı olduğu için bağışıklık sisteminizi korumak ve grip olmamak için her gün küçük bir kase yemeye özen gösterin.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR