Tefal Smart Actiflow Blender ve Özellikleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Tefal Smart Actiflow Blender ve Özellikleri" Gülşen ::: 15 Nis 2014

Tefal Smart Actiflow Blender ve Özellikleri

Mutfakta küçük ev aletleri adeta hayatı kolaylaştırmaktadır. Tost makinesi, mikrodalga, ekmek kızartma makinesi, çay yapma makinesi ve yemekler için bir mucize olan blenderlar. Özellikle gelişen son teknoloji ile de markalar birbirinden güzel blendırları bayanlarımıza sunmaktadır. İşte bunlardan biri de Tefal Smart Actiflow blendırdır. Yemeklerde topaklanmaya son verecek olan bu ürünü ihtiyacı olanlar kaçırmasın deriz.

Yeniliğin öncüsü Tefal, blender kullanıcılarına kulak verdi, yemeklerdeki topaklanma sorununa devrim yaratacak bir çözüm üretti. Bağımsız test sonuçlarına göre yüzde 20 * daha etkili performans sağlayan eşsiz 4 bıçak teknolojisi ile Tefal; özellikle çocuklarına topaksız çorba içirmeye özen gösteren annelerin gözdesi olacak.

Smart ActivFlow dışa kıvrılan 2 adet kavisli ve 2 adet düz dişli bıçağı sayesinde dört dörtlük performans sunuyor. Kavisli bıçaklar topakları mükemmel biçimde parçalarken, düz olanlar üstün karıştırma sağlıyor.

Smart ActivFlow lifli gıdaları öğütmek için de eşsiz bir yardımcı. Çelik ve paslanmaz blender ayakları sayesinde sıcak ve soğuk yemeklerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Smart ActivFlow, çorba, meyve kokteyli hatta ekstra topak parçalama özelliği sayesinde bebek mamasında dahi etkili performans gösteriyor. Aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, mutfakta eğlenceli ve renkli vakit garantisi verirken zamanınızı da size armağan ediyor.

Kaynak: Hurriyet aile


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR