Suna Dumankaya’dan Altın Maskesi | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Suna Dumankaya’dan Altın Maskesi" Gülşen ::: 12 Nis 2014

Suna Dumankaya'dan Altın Maskesi

Suna Dumankaya’yı bayanlarımız bilirler. Birçok tv programında sunduğu güzellik kürleri ile oldukça tanınmaktadır. Bu konuda da kitabı bulunan Suna Dumankaya bu işe yıllarına vermiş. Oldukça da güzel tarifleri bulunan Suna Dumankaya’nın altın maskesi de oldukça etkilidir. Cildinize önem vermek istiyorsanız uygulayabilirsiniz. Cilt için kullanacağınız altın maskesi için malzemeler ise şöyledir:

Malzemeler
1 yemek kaşığı Beyaz ve sarı altın tozu karışımı
Su
Hazırlanışı: Maske uygulamadan önce hindistan cevizinin suyu ile badem yağı karıştırılarak elde edilen karışım ile cildinizi temizleyin.
Altın tozu Maskesi sadece beyaz ve sarı altın karışımı ve sudan oluşmakta. Bir yemek kaşığı Beyaz ve sarı altın tozu karışımını alabildiği kadar su ilave ederek  krema haline getirdikten sonra önceden temizlediğiniz cildinize maske olarak uygulayın.

Maske kuruduktan sonra soyarak çıkartın. Bu maske ile cildinizin nefes almasını sağlıyorsunuz. Altın tozu cildinizi sıklaştırıp ve pürüzsüzleştiriyor.

 Peki ama altın tozunu nerede bulabiliriz diyorsanız malesef kuyumculardan temin edemiyorsunuz. Suna Dumankaya maske yapımında kullanılacak Altın tozunun kozmetik ürünler satan yerlerden temin edilebileceğini söyledi.
Kaynak:mucize iksirler


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR