Spor ve Egzersize Zamanı Olmayanlar İçin Zayıflama Yöntemleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Spor ve Egzersize Zamanı Olmayanlar İçin Zayıflama Yöntemleri" Gülşen ::: 06 Haz 2014

Spor ve Egzersize Zamanı Olmayanlar İçin Zayıflama Yöntemleri

Her daim spor ve egzersiz için zaman bulamayanlar vardır. Yoğun iş temposu ya da herhangi başka nedenlerden dolayı spor yapamıyorsanız aslında hayatınızda bazı küçük değişimler sayesinde kilo vermeniz mümkündür. İşte yapacağınız uygulamalar:

YEMEKTEN HEMEN ÖNCE 1 BARDAK SU İÇİN:

Kendinizi bir anda doymuş hissedeceksiniz böylelikle fazla yemekten de kurtulacaksınız.

HER YEMEKTE KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER YAPIN:

Salatanıza veya yemeğinizi krema ile tatlandıracağınıza sirke kullanmayı deneyin. Böylelikle 80 kalori daha az alacaksınız. Kuru meyve yerine taze meyve kullanın.

TATLI OLARAK BİRAZ SİYAH ÇİKOLATA YİYİN:

Kek veya kurabiye yiyeceğinize, tatlı krizinizi bir parça siyah çikolata ile geçirin. İlk başlarda sizi tatmin etmese de kendinizi aşırı şeker kullanımından korumuş olacaksınız. Düşük kalori aldığınız ve sağlıklı beslendiğiniz için mutlu olacaksınız.

PORSİYONLARINIZI ABARTMAYIN, KÜÇÜK TUTUN:

Kilo vermek istiyorsanız porsiyonlarınız normal ve abartısız olsun. Beyninizi yanıltmak ve bunun yeterli olduğuna inandırmak için küçük tabaklar kullanın ki yemeğiniz içinde zengin görünsün. Yiyemediğiniz kısmı hemen buzdolabında saklayın böylelikle aradan zaman geçtikten sonra tekrar gidip bitirmeye çalışmazsınız.

DAHA FAZLA HAREKET EDİN:

Buna yeterli ve gerekli zamana ihtiyacınız olmasa da gün içerisinde biraz daha fazla hareket ederek rutinden daha fazla kalori yakabilirsiniz. Bilgisayar başında oturmayı bırakın ve yerinizden kalkıp biraz dolaşın. Ofisiniz etrafında biraz yürüyün, asansör yerine merdiven kullanın, arabanızı ofisinizin biraz uzağına park edin ki biraz daha fazla yürüyerek kalori yakın.

 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR