Sevimli Güneş Gözlüğü Yapımı | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Sevimli Güneş Gözlüğü Yapımı" Ayça ::: 09 Mar 2014

sevimli-gözlükYaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde tatilcilerin de tatil hazırlıkları başladı. Hamarat kadınlar, tatilde kullanacakları bazı eşyaları da kendi elleriyle yapmak istiyorlar. Siz de bu gruba dahil olduğunuzu düşünüyorsanız, çocuğunuzu çok sevindirecek bu gözlüğü ona hediye edebilirsiniz.

Malzemeler:

İsteğe bağlı renkte plastik gözlük

Yine isteğe bağlı renkli boncuklar- küçük düğmeler ya da minik deniz kabukları, denizyıldızı vs.

Tutkal

Yapılışı:

Sadece miniklerinizin karar verdiği renkteki nesneleri, gözlük çerçevesine tutkal yardımıyla yerleştirmelerini söylemeniz yeterli. Bir de onlar bu işle meşgulken, işin içinde tutkal olacağı için belki uzaktan yine de onları izlemeniz gerekebilir.

Daha fazla heveslenmeleri ve heyecanlanmalarını istiyorsanız, arkadaşlarınız ve onların çocuklarıyla bir araya gelip, onların ortaklaşa çalışabilmelerini sağlayın. Üreticilik açısından onların birbirinden etkilenmeleri olumlu sonuçlar doğurabiliyor. Şimdi koşullar uygunsa, kumsala büyük bir battaniye ya da havlu serin. Gerekli malzemeleri önlerinde bıraktıktan sonra, biraz uzağa giderek onların bu hallerini keyifle izleyin. Yaptıkları tasarım sonunda birlikte gözlüklerin kurumasını bekleyin. Onlar bu gözlükleri takarken, nasıl mutluluk çığlıkları atacaklar göreceksiniz. Küçücük bir üretkenlik onlar için çok anlam ifade ediyor. Unutmayın.

 Süper starlarımızın bu gözlükleri, güneşli ve güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

İstanbella


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR