Saç Rengini Açan Bitkisel Karışımlar | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Saç Rengini Açan Bitkisel Karışımlar" Gülşen ::: 05 Haz 2014

Saç Rengini Açan Bitkisel Karışımlar

Bu yaz için saç rengimde değişiklik yapma istiyorum diyorsanız ve biraz rengini açmak hoşunuza gidecekse o halde kimyasal boyalar kullanmanız gerek yok. Neden mi? Sizler içi saç rengini açan bitkisel karışımları sunacağız. İşte formüller:

1. Yöntem

Bal saçı hem besler hem de rengini açar. Yapmanız gereken yarım fincan saç kreminin içine çeyrek fincan bal dökün ve karıştırın. Siz saçlarınızı yıkayın ve yaptığınız karışımı sürün. Daha sonra saçlarınızı bir bone yardımı ile kapatın.Bu işlemi uyurken yapın ve sabah kalkınca saçlarınızı yıkayın.

Saç kremleri için tıklayın !

2. Yöntem

Limonun saçı besleyen ve rengi açan özellikleri vardır. 1 bardak suya 3 te 1 limon katın. Ve karıştırın. Bu karışımı bir sprey şişesine doldurun. Sprey kolonya şişeleri bu iş için idealdir. Daha sonra saçınıza bu karışımı püskürtün. Özellikle sokağa çıkarken güneşli havalarda bu işlemi yapın. Güneş ışığı ile birlikte limon etkisini gösterecek ve saç renginiz açılacaktır.

3. Yöntem

Son yöntemimiz papatya çayı yöntemidir. Papatya çayını demleyin ve soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra bu çayı saçınıza sürün.Bu şekilde 45 dk bekleyin ve saçınızı yıkayın.Papatya bilinen en etkili saç açıcılardandır.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR