Pipetle Kıvırcık Saç Yapımı | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Pipetle Kıvırcık Saç Yapımı" Ayça ::: 04 Mar 2014

pipetle-kıvırcık-saç-yapımıGünümüzde çoğu kadın saçlarına şekil verirken katlandığı zahmetlerden şikayetçi. Katlanılan zahmetli işlemlerin yanı sıra, saça şekil verirken yıpranan saçlar da cabası. Yazımızda bahsedeceğimiz pipet yöntemi ile kıvırcık şekil verilen saçların zarar görmesi de en aza indirgeniyor.

Evde saçlarınızı kıvırcık yapmak için bir çok zahmete katlanıyorsunuz.  Bu seferki kolay dalgalı saç nasıl yapılırvideosu değil bu seferki  incecik kıvırcık saç nasıl yapılır videosudur. Kıvırcık saç yapmanın sanıyorum en olay yolu bu videodaki yapılanlar. Tabi buradaki genç kızın saçları çok güzel ve güçlü belkide güçlü ve kalın saçlarının sırrı saç düzleştirici ya da maşa kullanmadan saçlarına böyle yöntemlerle şekil vermesi olabilir. Saçları incecik zenci kıvırcıkları vermek için size sağlam kaliteli pipetler lazım. Saçların yapımında kullanacağınız pipetler kalın ya da ince olabilir. Siz nasılını kullanmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Zenci kıvırcığı yapmak için saç şekillendirici  yatıştırıcı olarak satılan spreylerden kullanabilirsiniz. Bu spreyler hem saçı parlak tutuyor hem de şekillendiriyor. Bir de tabi bol bol tel toka gerekecek size bu saç yapımında.

Bu arada özellikle maşasız, fönsüz kısaca saça zarar vermeden şekillendiren yöntemler her zaman favoriniz olsun. Çünkü günümüzde tüm genç kızların saçları yıpranmış durumdadır.

Elma Yarısı


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR