Örgü ile Neler Yapılabilir? | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Örgü ile Neler Yapılabilir?" Ayça ::: 03 Mar 2014

Bu yazımız, örgü ile örülen giysiler, eşyalar artık çok eskilerde kaldı diyenler için. Zira örgü ile ortaya çıkan ürünler artık sınır tanımıyor. Anneannelerimizden ve babaannelerimizden yadigar olan bu hobi ile bakın neler yapabiliyoruz.

örgü-modası-1Bu sezon çoğu ayakkabı modelinde görüldüğü gibi, üzerinde bir parça örgü bulunan botlar ve çizmeler moda. Sizin de bu tarzda sade bir botunuz varsa sezonun trendlerine ayak uydurmak için gidip de yeni bir bot satın almanıza hiç gerek yok. Onun yerine gidip iki çile yün alın ve örmeye başlayın. Botunuzun renginin tonlarından bir renk seçerseniz doğru tercih yapmış olursunuz.

örgü-modası-2Soğuklarda boğazlı kazak giymeyi sevmiyor ve aktı takmaktan hoşlanmıyor, değişik bir şey arıyorsanız örgü boyunluklar tam size göre. Kış modasını yakından takip etmenize bile gerek yok, sokaklarda adım başı bu modellerden satanları görebilirsiniz. Örmesi son derece basit olan bu ürüne gidip para vermek yerine kendiniz yapmayı deneyin. Bu sezon moda olan salaş kazakları adeta tamamlayan bu tarz boyunluklardan istediğiniz renklerde çeşit çeşit örebilir ve kıyafetinizin rengine göre aralarından seçim yaparak hem sezon trendlerine uyum sağlamış, hem de üşümenizi engellemiş olursunuz.

örgü-modası-3Gelelim ev dekorasyonundaki örgülere. Örgü yatak örtüleri biraz abartı ve modası geçmiş gözükebilir ancak bu durum yastık kılıfları için kesinlikle geçerli değil. Koltuklarınızın rengine zıt bir renkte öreceğiniz yastık kılıfları odanıza değişik bir hava katarken hem sizi masraftan kurtaracak hem de odanızdaki ufak değişikliklerin sizin eseriniz olduğunu düşünmek size mutluluk verecek.

Hobiblog


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR