Kilo Verdiren Önemli Öneriler | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Kilo Verdiren Önemli Öneriler" Gülşen ::: 19 May 2014

Kilo Verdiren Önemli Öneriler

Kilo verirken aslında çok da zorlanmayacağınızı bilmek gerekir. Önemli olan kilo verme sürecide doğru uygulamalar ve taktiklere doğru şekilde uymak gerekir. Bunun içinde kilo verdiren önemli birkaç öneriyi sizlerle paylaşmak istedik. Bunlar günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz sizinde bildiğiniz fakat uygulamadığınız yöntemlerdir.

Yürümek; Gündelik hayatımızda o kadar üşengeç oluruz ki her yere artık taşıtlarla ve ulaşım araçlarıyla gitmeye başladık bunlar sizde üşengeçlik ve doğal olarak kilo alımınıza neden olmaktadır.Eve yada iş yerlerinize giderken bir durak önce inip yürürseniz hem kilo vermeniz kolaylaşacak hemde metobolizmanız hızlanmış olacak gündelik yaşantınız da bunları yaparak 1 kilometre yürüyüş yapmanız yeterlidir.

Şekeri Bırakın; Hayatınızdan şeker ve tuzu tamamen çıkarın dondurma,çikolata,cips,kola tarzı ürünlerin hepsini unutun bunların yerine size daha yararlı olabilecek şeyler örneğin; elma, muz ya da kuru kayısı gibi meyveler tüketebilirsiniz.

Bol Bol Su İçin; Su içerek metobolizmanızı hızlandırabilir ve vücudunuzun daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz.Bunun için günde en az 1 litre su içmenizi öneriyoruz.Gözünüzün önünde sürekli olarak su bulundurmanız yeterli olacaktır.

Hareket Edin ; Evde iş yerinde maşında çalışan bir çok insan vardır mutlaka sürekli olarak aktif olmaya çalışın hareketli olun üşengeçlikten kurtulun  Örneğin ;araba yıkayın,spor yapın,perde asın bu tarz hareketlerle daha hızlı kalori yakabileceksiniz.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR