Kendinizi Vazgeçilmez Yapmak İçin Bazı Öneriler | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Kendinizi Vazgeçilmez Yapmak İçin Bazı Öneriler" Gülşen ::: 21 Haz 2014

Kendinizi Vazgeçilmez Yapmak İçin Bazı Öneriler

Özellikle bayanlarımız sevdikleri erkek tarafından her daim vazgeçilmez kadın olmak ister. Bu isteğinizi de yerine getirmenin birinci şartı kendinize güvenmenizdir. Daha sonra sizler için vazgeçilmez olmanızı sağlayacak bazı öneriler:

• Bakışlar önemli yani göz teması kurun; Hiçbir zaman beğendiğiniz veya ilginizi çeken erkeğe baygın, ezik veya hayran bir ifade ile bakmayın. Aksine cesur olun ve direk göz teması kurun, ilk bir dakika doğru atılan bakış oldukça önemli. Daha sonra göz temasını kesin ve başka bir yöne bakın. Erkeklerde en çok tutan yöntemdir “vur-kaç yöntemi”. Bu bakış gözlerden başlamalı, yüzü, kolları ve elleri ile devam ederek onu heyecanlandırmalıdır.

• Çekici olun; Kesinlikle tamamen cinsellik veya seksilik olarak algılanmamalıdır. Tabii ki çekiciliğin %50 sini seksilik oluşturuyor. Unutmayın güzel ve bakımlı, nerede nasıl giyineceğini ve davranacağını bilen kadın çekici kadındır. Cilvenin dozu ve yeri çok önemlidir. Nerede nasıl vuracağını bilen kadın karşı konulmaz ve çekicidir.
• Kendinize güvenin; Kendisi ile barışık ve yine kendisini tiye alabilen bir kadının cazibesi ve ışıltısı çok farklıdır. Erkekler için, kendisine güvenen ve bunu doğal, neşeli bir ruh hali ile sunan kadınlar karşı konulmazdır. Kadının asıl çekiciliği bu güvenli duruş ve yansıtmasından kaynaklanır.
• Espri anlayışlı olan gülümseten kadın olun; İnce ve ayarında bir espri anlayışı ile kendisini güldürebilen kadınlara bayılır erkekler. Doğduklarından itibaren ciddi olmaları öğretilen erkekleri güldürebilen kadınlar onların hayatında fark yaratır.
• “Tatlı dil” atasözünü unutmayın; Önce kendiniz açısından düşünün, devamlı sizinle emir cümlesi ile konuşan, saldırgan veya sert tarzı olan biri ile ne kadar mutlu olursunuz veya onu ne kadar hayatınızda tutarsınız? Hele bir de kadın olmak ayrı bir misyon iken ve her yönü ile ayrı bir lezzet bütünü oluştururken, tatlı dili ayırmak mümkün değildir. İşte size en bilinen tüyo; sevgi sözcükleri ile başlayan cümleleriniz farkında olmadan onun için zaten emir cümlesi olacaktır. Sevgi ile bakan gözlere ve sevgi ile başlayan bir cümleye kim karşı koyabilir?

• Romantik olun; Sanki sadece erkekler romantik olmak zorundaymış gibi bir inanış mevcuttur. Aslında doğası gereği, kadın daha romantik olmalı ve bunu da dozunu kaçırmadan göstermelidir ki; erkeğin içindeki belki de göstermeye çekindiği romantizm canlansın ve hareketlensin.
• Erkek olduğunu hissettirin; Bir erkek yanındaki kadını, dişi olarak görmeyi tercih eder. Bir anne ya da fedakar bir kadın olarak değil. Onun yanında her zaman bir kadın olmanın edası ile davranmayı unutmayın. Nasıl ki doğa onu erkek, sizi kadın yaratmış, kendinizden taviz vermeden sadece ona öyle hissettirmeniz yeterli olacaktır.
Erkekler her zaman kendilerine ait ayrı zamanları, özgür alanları olsun isterler. Buna göstereceğiniz saygı ilişkinize artı değer kazandıracaktır. Ve erkekler her zaman uç noktalarda bir tarz içermeyen dürüstlüğü severler. Yalan, onlar için ilişkinin bitmesinin birinci sebebidir. Yine ailesi ve çevresi ile kuracağınız ilişkilerin samimiyeti de sizin kazancınızdır. Onu dinlemek, anlamak ve onaylamak ise yine size kazandıran başka bir şıktır. Zira kadınlar dinlemekten çok dinlenilmeyi sever. Ama bu noktada mutlaka susun ve dinleyin, onu anlayın, anlamaya çalıştığınızı belirten sorular sorun. Küçük dokunuşlar ile ona sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. Bazen sözcüklerden daha kıymetlidir o küçük dokunuşlar. İşin kolayına gitmeyin ve mutlaka ama mutlaka sizin için emek harcamasına izin vermeyi unutmayın


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR