İyi ve Vazgeçilemez Bir Sevgili Olmak İçin Öneriler | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"İyi ve Vazgeçilemez Bir Sevgili Olmak İçin Öneriler" Gülşen ::: 23 Haz 2014

İyi ve Vazgeçilemez Bir Sevgili Olmak İçin Öneriler

Mükemmel insan aslında yoktur. Yalnız mükemmele yakın olmakta bizim elimizdedir. Özellikle vazgeçilmez ve unutulmayacak bir sevgili olmayı da kim istemez ki. İşte o zaman sizler için bazı öneriler hazırladık. Artık uygulamak size kalmış.

Güzel ve bakımlı olun
Erkek arkadaşınız sizin çok güzel olduğunuzu düşünüp kendisini değiştirmeyebilir. Buna rağmen her zaman kışkırtıcı ve iyi görünün. Bu arada o her zaman sizin de ona dikkat ettiğinizi ve ona değer verdiğiniz için iyi görüneceğinizi bilecek. Aynı şeyi siz de ondan bekleyebilirsiniz.

Yavaş yavaş ilerleyin
Herhangi birşeyi yapması için onu zorlamayın. Eleştirileriniz kırıcı ve yıkıcı olmasın. Siz onu zorlamadığınızda o da sizi herhangi birşey için zorlamayacaktır. Ondan zorla birşeyler istemediğinizde size daha çok bağlanacaktır.

Düşüncelerinizi, ihtiyaçlarınızı ve tutkularınızı bilmesini sağlayın
Erkeklerin sezgileri kızlardan daha azdır. Sizin ne hissettiğinizi anlamakta zorlanabilirler. Sizin gibi düşünmesini beklemeyin. Bu tür ilişkilerde tartışmaların ardı arkası gelmez. Gerçekten böyle bir ilişki yaşamak istiyor musunuz?

Tutarlı biri olun
Duygusal olarak tutarlı olun. Söyledikleri ile hareketleri her dakika değişen biri olmayın. Erkek arkadaşınızı hiçbir şey sizinleyken her an değişebileceğiniz endişesi duymasından daha kötü hissettiremez.

İlişkinizi tartışmayın
İlişkinizi tartışmaya çalışmayın. Aslında hissetmediğiniz şeyleri duyduğunda çok kırılacaktır. Eğer ilişkinizle ilgili bir sıkıntınız varsa, hangi konuda olduğunu ve söylemek istediklerinizi iyice düşünün. Onu sadece bu konu hakkında suçlamadan bilgilendirin ve birlikte çözüm arayın. Geçmişteki ilişkilerine dair sorular sormayın. Sizin geçmiş ilişkileriniz hakkında da çok konuşmak istemeyecektir.

Eleştirmeyin
Sürekli eleştirmek ilişkilerde bıktırıcıdır. Eğer bir sorun gördüyseniz, onunla bu konuda konuşabilir ve çözüm geliştirebilirsiniz. Onun duygularına saygılı olun.

Ona karşı dürüst olun
Onun erkek arkadaşlarıyla dışarı çıkması sizin kız arkadaşlarınızla dışarı çıkmanızla aynı şey. Bu size aşık olmadığı anlamı taşımaz. 24 saat 7 gün birlikte olmak sıkıcı olabilir.

Bunlara dikkat edin
– Ondan hiçbir şey beklemeyin. Vermek almaktan daha iyidir. Sonunda o da size sürpriz yapabilir.

– Buluştuğunuz zamanlarda ara sıra seksi kıyafetler giyin.

– Flört etmeyi unutmayın. İletişim kurmanın eğlenceli ve iyi bir yoludur.

– Affedilmek istediğiniz konularda affedici olun.

– Aldatmayın.

 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR