Hareket ederek göbeğinizdeki yağlardan kurtulun | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Hareket ederek göbeğinizdeki yağlardan kurtulun" Linux ::: 27 Şub 2014

En sevmediğimiz görüntü bozukluklarının ilk sırasında yer alan yerdir göbek ve buradaki yağlardan kurtulmamız aslında çok basit fakat biraz yorucudur. Eğer gülü seviyorsak dikenine katlanmalıyız diyerekten sizlere konu ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Göbek eritme hareketleriGöbekte biriken kiloyu vermek gerçekten zordur yapılması gereken hareketlerin yanısıra beslenmemize de dikkat ederek göbeğinzideki kilolardan yağlanmalardan kurtulabilirsiniz.

Göbek eriten hareketlerin başında mekik hareketleir gelmektedir.Özellikle karın kasarını çalıştırması nedeniyle mekik çekmek göbeğinizi eritmek için en ideal hareketlerden birtanesidir.Ayrıca düzenli yürüyüşler yapabilirsiniz yürüyüşlerin ardından evinizde mekik çekebilirsiniz hergün düzenli olarak ihmal etmeden mutlaka yararını göreceksiniz.

Mekik çekmenin yanısıra spor salonlarına gidebilirplates ve bölgesel ospor seanslarına katılabilirsiniz çok etkili olduğunu göreceksiniz.Ayrıca aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi kalçanızı yukarıya doğru kaldırabilir yukarıda karın kaslarınızı çalışrıtacak hareketler yapabilirsiniz.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR