Göbekte Oluşan Yağlara Sebep Olan Yiyecekler | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Göbekte Oluşan Yağlara Sebep Olan Yiyecekler" Gülşen ::: 22 Nis 2014

Göbekte Oluşan Yağlara Sebep Olan Yiyecekler

Erkek olsun bayan olsun en çok şikayet edilen bölgesel kilo alına yer göbektir. Özellikle bayanlarımızın çok takıntılı olduğu göbek yağlarınızın oluşmasını istemiyorsanız bazı Yiyeceklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yiyeceklere belli bir süre ara verdikten sonra ve yapacağınız spor ile göbek yağlarına veda edebilirsiniz.

Gizli yağlar:
Oturup da margarin kaşıklamasanızda bu yağları bir şekilde alıyorsunuz!
Peki ama nerden? Başta hazır yiyeceklerden… Açma, poğaça, kek, kuruyemiş, zeytin, peynir ve cipslerden… Eğer gün içinde vücudunuza giren gizli yağları size bardağın içinde gösteriyor olabilseydim, emin olun dudaklarınıza fermuar dikmeye karar verirdiniz!

Unlu mamüller:
Karbonhidratlı besinler vücutta hızla şekere, sonra da yağa dönüşürler. Ağzınıza attığınız her lokmada bilin ki o lokma vücudunuzda dönecek dolaşacak ve göbeğinize yağ olarak yerleşecek. Şimdi bir o manken fotoğrafına, bir de önünüzdeki börek tabağına bakın… Seçim sizin…
Alkollü içecekler:
Biraya veda edin… Alkollu içeceklerin hepsine “hayır” ama biliyoruz ki özellikle bira göbek yapmasıyla meşhur bir içecektir. Üstelik bir taneyle yetinmez, yanında yağlı patates cipsi veya kuruyemiş yemeden de kolay kolay duramazsınız.

Basit şekerler:

Çikolata, şekerleme, hazır meyve suyu, kola, gazlı içecekler, baklava, sütlaç… Bunların hepsi “basit şeker” içeriyor. Şeker demek “yağ” demektir. Her lokma tatlı, ya da her yudum meyve suyu belinizi biraz daha kalınlaştırır!

 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR