Fit In Time ile 25 dakikada Fit Olabilirsiniz | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Fit In Time ile 25 dakikada Fit Olabilirsiniz" Gülşen ::: 02 Nis 2014

Fit In Time Nedir

Gün geçtikçe teknolojinin de ilermesi sayesinde yeni yeni zayıflama sistemleri ortaya çıkmaktadır. İşte bunlardan biride Fit In Time teknolojisi. Bu teknolojik sistemle birçok kişi zayıflamakta hatta sıkılaşmış bir vücuda sahip olmaktadır. Ünlülerin de rağbet ettiği bu sistem 25 dk seanslar halinde uygulanmaktadır. Ayrıca selülit tedavisinde de etkili olduğu söylenmektedir.

Fit in Time şubelerinde kullanılan bilimsel araştırmalarla etkisi kanıtlanan `Miha Bodytec` teknolojisi aslında klasik yöntemlerle yapılan egzersizlere teknolojik bir yenilik getiriyor ve bu sayede normalde 6 saatte yapılabilen egzersiz ve performans antremanını sadece 25 dakikada tamamlıyorsunuz. Deneme seansında sizi çok zorlamasa da ertesi gün yaşayacağınız kas ağrılarıyla aslında vücudunuzu 25 dakikalık bir süreçte nasıl da verimli çalıştırdığını görüyorsunuz. Bu teknolojide elektriksel kas uyarımı ile idman sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderiyor. Bu elektrik sinyalleriyle de kaslara normalden çok daha yoğun oranda uyarı gönderiliyor ve böylece kasların çalışması artıyor.

Peki ama ilk antremanda ne beklemeliyiz diyenlere de özellikle kendi deneyimimizden bahsetmek isteriz. İlk önce özel olarak giydiğiniz üst ve alt takımına akımın verileceği kablolar bağlanıyor. Kablolar bağlanmadan önce de üzerinize giydiğiniz takım ıslatılıyor ki akım gerektiği şekilde iletilsin. Daha sonra makinaya bağlanarak 10 dakika süren birinci antremana başlanıyor. İlk antreman aslında bir ağırlık antremanı etkisi yaratıyor. Herhangi bir yorgunluk olmuyor. Basit hareketler yapılıyor fakat verilen elektrik akımları ile kasların uyarılması arttırılıyor ve geri dönüş bir hayli iyi oluyor. İkinci 10 dakikalık antremanda ise cardio yapılıyor. En son 5 dakikalık süreçte ise rahatlama amaçlı hareketsiz yatılıyor. Burası antremanın en keyifli kısmı diyebiliriz aslında.Daha sonra antreman son buluyor. İşte her hafta sadece 1 gün 25 dakika süren egzersiz aslında bu kadar.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR