Evlilik ve İlişkileri Ayakta Tutacak Mucize Sözler | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Evlilik ve İlişkileri Ayakta Tutacak Mucize Sözler" Gülşen ::: 08 Nis 2014

 

Evlilik ve İlişkileri Ayakta Tutacak Mucize Sözler

Evlilik ve ilişkilerde iletişim oldukça önemlidir. Tabi iletişimde de doğru sözler kullanmak her zaman evliliği ayakta tutacaktır. Bunun içinde sizler için evlilik ve ilişkiyi ayakta tutacak bazı mucize sözleri sizlere sunacağız. Arada bu sözlerle karşınızdaki kişinin gönlünü feth edebilirsiniz.Mutlaka okumanız fayda vardır.

Seninle gurur duyuyorum

Bir erkek, bir kadının kendisinden gurur duyuyor olmasından çok hoşlanır. Tabii dümdüz bir şekilde, “Onun başarılarından mutluluk duyuyorum” demeniz gerekmez. Onunla gurur duyduğunuzu, dolaylı yoldan da anlatabilirsiniz. Mesela arkadaş grubunuzla sohbetteyken, başkalarına, eşinizin başarıyla üstesinden geldiği bir iş hakkında bildiklerinizi anlatarak, onun hayatındaki detaylara önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Ne tür işlerde iyi olduğunu dile getirerek onunla gurur duyduğunuz sinyalini verebilirsiniz. Ondan bir şey yapmasını isterken, “Bunu senin yapacağından eminim” diyerek onu gururlandırabilirsiniz.

Teşekkürler

Ne konuda olduğunun bir önemi yok; onu herhangi bir şey için takdir ettiğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Diyelim ki çok yoğun bir iş günü geçirdiğini biliyorsunuz. Akşam yemeğindeyken o yoğunluk arasında sizinle ilgili olan bir konuya öncelik verdiği için ona teşekkür etmelisiniz. Ya da mesela ev işleri konusunda iş bölümü yaptınız ve o üstüne düşen görevleri yerine getirdi. İşler bittikten sonra “Sayende evimiz tertemiz oldu, teşekkür ederim” demek, aranızdaki sıcak bağı daha da güçlendirir.

Özür dilerim

Hatalı olduğunuzu kabul edip özür dileme erdeminizi sergilemekten çekinmeyin. Bu, onu ne kadar önemsediğinizi, yaptığınız yanlışlıktan dolayı üzgün olduğunuzu, onu üzmüş olmaktan pişman olduğunuzu gösterir.

Akşam 8’de, Taksim’de…

Her gece dışarıya çıkın demiyoruz ama en azından ayda bir gün birlikte eğlenin. Önceden konuşmadan, spontane bir şekilde ona not bırakarak randevu vermek çok seksi bir hareket! İlişkinize heyecan katacağı muhakkak.

Bence şu kadın seni süzüyor

Hadi ama kıskançlık yapmayın! Onun biraz egosunu şişirmekten zarar gelmez. Başka kadınların ilgisini çeken bir erkeğe sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissettiğinizi söyleyebilirsiniz.

Dinlenmen lazım

Gün boyu yapacak ne çok işiniz var! Bunlardan dolayı yorgun düşmemek mümkün değil. O gün eşiniz sizden daha yorgunsa kalan işleri devralıp, “Sen biraz dinlen” demek, onu ne kadar düşündüğünüzü ortaya çıkarır. Elbette bu durum karşılıklı, siz de zaman zaman aynı özeni beklemekte haklısınız.

 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR