Evliliği Kurtaracak 3 Formül | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Evliliği Kurtaracak 3 Formül" Gülşen ::: 14 Haz 2014

Evliliği Kurtaracak 3 Formül

Çoğu zaman evliliklerde sorun yaşanır. Aslında bu sorunları çözmek için bazı formüller vardır. Eğer eşinizi halen seviyorsanız ve ayrılmak istemiyorsanız bu 3 formülü uygulamanızı öneririz. Böylece vedalara engel koyacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız varsa söyleyin
Evdeki tüm sorumluluğu kendinize yüklemek yerine eşinizden de destek alın. Erkekler, çoğu zaman yardıma ihtiyacınız olduğunu anlayamazlar. Bu sebeple ihtiyacınızı dile getirmenizde fayda var. Tüm günün stresini ve yorgunluğunun üstesinden birlikte geldiğinizde evliliğinizin de bu durumdan iyi sonuçlar elde ettiğini ve küçük değişimlerin mucize etkilerini göreceksiniz.

Kendiniz için zaman ayırın
Tüm gününüzü çocuklarınıza ya da ev işlerine mi adıyorsunuz? Gün içinde kendinize küçük molalar verip yalnızca yapmak istediklerinize odaklanın. Bu süre yalnızca 15 dakika bile olsa biraz kendinizi dinleyin, bakım yapın ya da sevdiğiniz bir işle uğraşın. Unutmayın, eğer kendinize vakit ayırmayı başaramazsanız eşinizle de kaliteli vakit geçiremezsiniz.

Onunla neden evlendiğinizi hatırlayın
Evlilikte her zaman mutlu anlarla dolu olmuyor. Çiftler, mutlulukların yanında zor ve sıkıntılı dönemlerden de geçebiliyor. Eşinizle kötü bir dönemden geçtiğinizi düşündüğünüzde, sevgili olduğunuz zamanları gözünüzün önüne getirin ve onun geçmişte sizi her halinizle nasıl kabul ettiğini hatırlayın. Olumsuz şeylere odaklandığınızda olumlu şeylerin yaşanmayacağını da unutmayın. Evliliğinizi iyi bir çizgide götürmek için, sorunların üstesinden birlikte gelmeye bakın ve kimsenin mükemmel olmadığını bir kez daha hatırlayın.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR