Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız? | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?" Gülşen ::: 16 Haz 2014

Bayanlarımız çoğu zaman karşısındaki partnerinin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak ister. İşte bu konuda oldukça tecrübesiz iseniz erkeklerin sizden hoşlandığını anlamak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu tüyoları okuyabilirsiniz.

Sizinle yakın olmak istiyorsa…

Bir erkek sizinle arkadaş olmaya çalışıyor ve her fırsatta yanınızda bulunuyorsa, bu sizden hoşlandığının büyük bir işaretidir. Meşguliyet durumu ne olursa olsun her zaman yardımınıza koşuyor ve sizi dinliyorsa kalbindeki kıpırtılar çoktan hoşlanma boyutuna geçmiştir.

Fazla iltifat ediyorsa…

Gün içinde çevrenizden pek çok iltifat alıyor olabilirsiniz. Ancak kıyafetinizden saçlarınıza, gülüşünüzden bakışlarınıza kadar her detayınıza iltifat eden bir erkek varsa sizden hoşlanmaya başlamıştır.

Beklenmedik hediyeler veriyorsa…

Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız

En sevdiğiniz grubun CD’si, bir kutu çikolata çiçek ve daha fazlası… Bu tip hediyelerle karşınızda belirliyor, uzun süredir aradığınız ama bulamadığınız bir şeyi size hediye ediyorsa, aşkınız onun kalbini çoktan sarmış demektir.

Sizinle plan yapmak istiyorsa…

Erkeklerin plan yapma konusundaki başarı derecesi tüm kadınlar tarafından oldukça iyi bilinir. Sizi sürekli bir yerlere davet eden, farklı planlar yapan ve hoşlandığınız şeyleri yapmayı teklif eden bir erkek varsa, en kısa zamanda sizden hoşlandığını itiraf edecektir.

Sizinle uzun süre mesajlaşıyorsa…

Bir erkek saatlerce sizinle mesajlaşıyor, her yeni mesajınıza dakika geçmeden cevap veriyorsa, bu sizden hoşlandığının en büyük kanıtlarından biridir. Siz konuşmayı sonlandıracak şeyler söyleseniz bile yeni şeylerden bahsetmeye başlıyorsa, kalbinin tamamını çalmışsınız demektir!

Sizin yanınızda başka kızlarla flört ediyorsa…

Evet, bu madde biraz can sıkıcı gibi görünüyor olabilir; ancak durumu hemen yanlış anlamayın! Eğer sizin yanınızda belirgin bir şekilde başka bir kızla flört etmeye başladıysa, bu sizin dikkatinizi çekmek ve vereceğiniz tepkileri gözlemlemek için yaptığı bir harekettir. Sizin kıskanıp kıskanmadığınızı görmek, ondan hoşlandığınızı anlamasına yardımcı olacaktır.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR