Erkeklerin Cinsel Arzularını Uyandıran Kokular | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Erkeklerin Cinsel Arzularını Uyandıran Kokular" Gülşen ::: 22 Tem 2014

Erkeklerin Cinsel Arzularını Uyandıran Kokular

Kokular bayanları etkilediği gibi erkekleri de elbette etkilemektedir. Aksine ağır parfümler yerine onları doğal kokularla etkilemeniz mümkündür. Bu tarz parfümler ya da kokular kullanırsanız onları etkileyebilirsiniz.

Vanilya
Vanilya pek çok kadın parfümünde bulunan bir maddedir. Bu bitki cinsel arzuyu uyandıran ve erkeğin güdülerini harekete geçiren maddeler içerir. Yenildiğinde, içildiğinde veya parfüm olarak kullanıldığında erkekleri etkiler. Eski çağlarda ereksiyon problemi olan erkeklere vanilyalı içecekler verilirmiş.

Lavanta

Lavanta kokusu evlerimizde genellikle yumuşatıcılardan kaynaklı duyulur. Ancak lavantanın erkekleri cezbeden kokusu pek bilinmez. Yatağın altına konulmuş bir tutan lavanta yeni evlilerin tutkularını harekete geçirmek için kullanılır.

Meyve kokuları

Erkekler elma, armut ve portakal gibi kokulara dayanamıyor. Meyveli aromaya sahip parfümler erkekler tarafından çok çekici bulunuyor.

Hindistancevizi

Yapılan bir ankete göre Hindistancevizi kokusu da erkekleri etkileyen kokular arasında yer alıyor.

Kuşburnu Yağı

Kuşburnu yağının antik dönemlerde erkekleri baştan çıkarmak için kullanıldığı biliniyor. Günümüzde de özellikle şampuanlar ve kremlerde kullanılan bu aroma oldukça çekici.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR