Erkan Petekkaya’nın İlginç Evlilik Teklifi | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Erkan Petekkaya’nın İlginç Evlilik Teklifi" Gülşen ::: 16 Haz 2014

Erkan Petekkaya'nın İlginç Evlilik Teklifi

Birçok sinema ve dizi filmde oynayan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya evliliğine dair açıklamalarda bulundu. Ünlü oyunculuğu evlilik teklifini bir anda yaptığını anlattı. İşte Erken Petekkaya’nın evlilik süreci ve evlilik hakkındaki düşünceleri:

“Evlilik gerçekten zor bir şey”
Petekkaya, evlilik kurumuna, çekirdek aile yapısına inandığını, 33 yaşında evlendiğini vurgularken, “30 yaşıma kadar yaşayacağımı yaşadım. Bence evli olmayanlar da bir an önce evlenip çocuk sahibi olsun” dedi.
Erkan Petekkaya, şöyle devam etti:
“Çünkü çocuk; dünyanın en güzel şeyi. Çocuğum olduktan sonra hayata bambaşka bakmaya başladım. Sevmenin gerçekten ne olduğunu çocuğum olduğunda anlamaya başladım.
Evliliğe inanıyorum. Tabii zor zamanları da var. Bir süre görüşüyor sonra hayatınızı birleştiriyorsunuz. Her sabah yanınızda sizinle beraber uyanıyor. Onunla ömür geçiyor. Gerçekten zor bir şey. İnsanın kendi kendisi ile geçinmesi bile zor. Dolayısı ile başka bir insanla birlikte bütün hayatı geçirmek kolay değil. Ama keyifli bir şey ben böyle daha mutluyum.”
“Asansörde ‘evlen benimle’ dedim”
Petekkaya, akrabası olduğunu sonradan öğrendiği eşini bir düğünde gördüğünü, ikinci görüşmesinde “Evlen benimle” dediğini şöyle anlattı:
“Bir düğünde gördüm, kim olduğunu sordum. Akrabammış zaten. Ankara’da yaşıyordu. Ankara’ya gittim, kahvaltı ettik, beraber yemek yedik. Akşama kadar sohbet ettik. Onu ilk gördüğümde evleneceğimi hissettim. O da daha sonra aynı şeyi hissettiğini söyledi.
İkinci görüşmemizde onu eve bırakırken asansörde sormadım bile direkt “Benimle evlen” dedim. O da “Tamam” dedi, evlendi. Hayatta oluyormuş böyle şeyler.”


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR