En Fazla Tercih Edilen Estetik Ameliyatlar | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"En Fazla Tercih Edilen Estetik Ameliyatlar" Gülşen ::: 05 Nis 2014

En Fazla Tercih Edilen Estetik Ameliyatlar (2)

Güzelleşme duygusu her bayanın isteğidir aslında. Özellikle yaş ilerledikçe yüzde meydana gelin kırışıklıklar, sarkmalar sonucunda kendini mutsuz hisseden bayanlar estetik ameliyatları tercih etmektedir. Hatta ünlü bayanlarında birçoğu estetik ameliyatları tercih etmektedir. Eğer sizde estetik ameliyat düşünüyor ve hangi yöntemi tercih etme konusunda kararsızsanız, en çok tercih edilen esteik ameliyatları sizler için ele aldık.

Estetik ameliyatların giderek ilerleyen tıp ve dolayısıyla düşen fiyatlar sayesinde inanılmaz bir popülerlik yakaladıkları aşikar. Bu popülerlik nedeniyle pek çok kadının aklından bıçak altına yatmak geçiyor ve güzelliğini yaş ilerledikçe korumak isteyenler, yahut beğenmedikleri bölgelerini düzelttirmek isteyenler uzmanlardan bu konuda yardım alıyorlar. Özellikle kilo sorunları ve sarkma sorunları yaşayanların estetik operasyonlara sıcak yaklaştıkları biliniyor. Biz de kadınların en çok tercih ettiği estetik ameliyatlar konusunda kısa bir araştırma yaptık ve sonuçları sizlerle paylaşma kararı verdik.

En çok dikkatimizi çeken şey ameliyatsız estetik operasyonlara olan yüksek rağbet oldu. Özellikle kırışıklara karşı etkili bir çözüm sunan botoks, lazer işlemler ve diğer dolgu operasyonları en sık tercih edilen ameliyatsız estetik operasyonlar arasında yer alıyorlar. Zira en dikkat çeken kırışıklıkların yer aldığı yüz, boyun ve göz çevresinde bu operasyonlar başarı ile uygulanabiliyorlar ve tatmin edici sonuçlar sayesinde pek çok kadın bir kaç yıl önceki kadar genç ve güzel görünebiliyor.

En Fazla Tercih Edilen Estetik Ameliyatlar

Aynı zamanda yaz aylarına hazır olabilmek için yazdan altı ay öncesinden başlayarak yağ aldırma operasyonları da popüler hale geliyor. Zira yazı şekilli bir vücut ile geçirmek isteyen kadınlar yağ aldırmanın yanında lazer epilasyonları da sıklıkla tercih ediyorlar. Göğüslerinden memnun olmayanlar ise meme büyütme ve meme küçültme ameliyatlarını düşünüyorlar. Bu bahsettiğimiz operasyonların gerçekleşme sıklığı oldukça yüksek ve dolayısıyla uzmanların da en çok deneyim sahibi oldukları ameliyatlar arasında yer aldıklarından başarı oranları giderek daha iyi hale geliyor.

 Son dönemlerde ise kadınlar arasında popüler hale gelen bir estetik uygulama daha var. O da kök hücreler kullanılarak yapılan tedaviler ve bu tedavilerden elde edilen iyi sonuçlar giderek artmaya devam edecek. Zira vücudun başka noktalarına enjekte edilebilen cilt altında bulunan kök hücreler, yenilenmesi istenilen bölgede yeniden büyümeye ve çoğalmaya devam ediyorlar. Bu sayede o bölgelerde artan hücre yenilenmesi hem daha genç olmanıza şans tanıyor hem de kırışıklıklar, sarkmalar gibi durumların önüne geçiyor.

Lazer tedaviler de cilt lekelerinden kurtulmak ve özellikle güneşin sebep olduğu çillerle başa çıkabilmek güney bölgelerde sıklıkla tercih ediliyor.

Kaynak:kafe kadınca


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR