Düğün Öncesi Dans Dersleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Düğün Öncesi Dans Dersleri" Ayça ::: 09 Mar 2014

düğün-öncesi-dans-dersleriKusursuz, herkesin imrendiği bir düğün organize etmek her gelin ve ailesinin arzusudur. O gün tüm gözler gelin ve damadın üzerindedir. Hal böyle olunca da son zamanların yeni gözdesi düğün öncesinde gelin ve damadın aldığı dans dersleri oldu.

Düğünün olmazsa olmazlarından birisi de şüphesiz eşinizle yapacağınız ilk dans. “Evet”ler söylenmiş, imzalar atılmış ve sırada eşinizle yapacağınız ilk dans var.
Peki bütün gözler sizin üzerinizdeyken pistte eşinize sarılıp öylesine sallanmak mı istersiniz yoksa muhteşem bir dans şovuyla davetlilerden güzel bir alkış almak mı? İşte cevabınız ikincisiyse o zaman düğünden önce birlikte bir dans stüdyosuna uğramanızda fayda var. Düğünden yaklaşık bir ay önce bir dans stüdyosuna gitmelisiniz. Hiç dans bilmiyor bile olsanız, düğün geceniz için hazırlanmanız haftada birkaç saatlik derslerle mümkün olacak.
Önce ne tür bir müzik, dolayısıyla da ne tür bir dans seçeceğinizi belirlemelisiniz. Genelde çiftler chachacha, swing, vals, rumba gibi dansları tercih etseler de zaman zaman akrobatik rock’n roll gibi orijinal isteklerde bulunanlara da rastlanıyor. Dans ederken gelinliğin uzunluğu, gelin ve damadın ayakkabılarının biçimleri ne tür bir dans seçileceğinde belirleyici olabiliyor.
Evlilik Hazırlıkları


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR