Cilt Beyazlatıcı Kür, Cilt Nasıl Beyazlar? | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Cilt Beyazlatıcı Kür, Cilt Nasıl Beyazlar?" Ayça ::: 08 Mar 2014

bademYaz aylarında ipin ucunu fazla kaçırıp istediğiniz ölçüden fazla bronzlaştıysanız, fazla esmer olduğunuzu düşünüyorsanız ya da cildinizde siyah lekeler varsa ve bunlardan rahatsızlık duyuyorsanız, cildi beyazlaştırmaya yarayan badem maskesini denemenizde fayda var.

Ciltte oluşan lekeler, güneşin sizi her zamankinden fazla etkilemesi, büyüyen gözeneklerle birlikte değişen cilt renkleri. Bunların hepsi yaşlanmaya başlandığının, geri dönmez bir yola girildiğinin de belirtisi. Oysa bu süreci uzatmak kesinlikle elinizde. Eğer cildinizin rengini açmaya çalışmıyor, doğanın yıpratıcı etkilerine karşı hiçbir şey yapmıyorsanız sonuçları sizi üzebilir.

İlle de yüksek bedel ödeyip kozmetik kremleri kullanmak zorunda değilsiniz. Doğanın cömertçe sunduğu bitkiler arasında çok beyazlatıcı var. Örneğin, badem yemişi bir beyazlatma aracı!

Malzemeler ve hazırlanışı;
Yarım fincan bademi suya koyun ve 1 gece bekletin. Ertesi gün havanda iyice dövün. (Mikserde de öğütebilirsiniz) Üzerine 1 küçük çay bardağı kaynar su dökün. Ortaya çıkan bulamaca yarım limon suyunu ekleyin. Yüzünüze sürün, 30 dakika sonra yıkayın. Düzenli kullanımda cildinizin beyazladığını göreceksiniz.

Sözcü


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

hivda gunes diyor ki; 10 Nisan 2014 - 13:05

Hepsi cok guzeler bayildim.

CEVAPLA
Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR