Çalışan Bayanlara Uygun Saç Modelleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Çalışan Bayanlara Uygun Saç Modelleri" Gülşen ::: 29 Mar 2014

Çalışan bayanlarımız işe giderken her daim bakımlı olmak ve şık görünmek ister. Şık görünmek de sadece kıyafetlerle de değil saçlarınızın da önemli olduğunu unutmamanız gerekir. Saçlar görüntünüze ve hatta kıyafetinize uyumlu olduğunu takdirde her daim iş hayatınızda da şık olmanız mümkündür.

Çalışan bayanlarımız için 2014 yılı içerisinde kullanabilecekleri saç modelleri sizlere önereceğiz. İşte bu modeller:

Topuz ve At Kuyruğu Saçlar
Topuz ya da saçları at kuyruğu şeklinde toplamak klasik bir karar olabilir. Ancak bu iki model doğru kıyafetle kullanılmalıdır. Kıyafetinizle uyumlu olarak saçlarınızı topuz ya da at kuyruğu gibi şekillendirdiyseniz gün boyunca saçlarınızın dağılmamasına dikkat etmelisiniz. Düşük topuz kullanıyorsanız yine saçlar parlak ve düzgün olmalı. Sıkı bir topuz da ciddi, sert ve ulaşılmaz görünmek için mükemmeldir.

Örgü Saçlar

1. Saçlarınız temiz olmalı.
2. Saçınızı iyice taramalısınız.
3. Seçeceğiniz örgü modelinin, yüzünüze ve ten renginize gideceğine emin olmalısınız.
4. Örgü biçimine göre saç tutamlarını eşit miktarda ayırmaya büyük özen gösterin. Alelade saçlarını ayırmak, gerçek modelin ortaya çıkmasına engel olacaktır.
5. Her modelin kendi şekline uygun olarak belli bir sistem içinde örgünü yapmalısınız. Saç tutamlarının netliğini kaybetmemesi için seri hareket etmeli, her tutamı aynı sıklıkta örmelisiniz.
6. Saç şekillendirici ürünlerini örgüye başlamadan önce sürmenizde yarar var. Örgüden sonra saçınızdaki kısa tutamlar örgüden çıkıyorsa, saç spreyi gibi sabitleyicilerle onları da düzeltebilirsiniz.

 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR