Büyüleyici Bir Gösteri: Lord Of The Horses | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Büyüleyici Bir Gösteri: Lord Of The Horses" Gülşen ::: 02 Nis 2014

 

Gösteri sanatlarında muhteşem şovlardan biri olan Lord Of The Horses ülkemizde gösterimdedir. Dünyaca ünlü at gösterisi olarak sunulan Lord Of The Horses İstanbul’da sevenleri ile buluşuyor. Biletleri Biletix’te satışta olan bu gösteri kaçırılmaz. Eğer vaktiniz varsa, ailecek eğlenmek ve muhteşem atların gösterinize tanık olmak için acele ediniz.

Miguel Barrionuevo ve Alex Giano’nun mükemmel ekibi eşliğinde çağdaş at sanatının en iyi paylaşımı ile büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız. Türkiye’de ilk kez sahnelenecek olan Atların Efendisi gösterisindeki biniciler ekibinde Barrionuevo’nun yanı sıra Alejandro Barrionuevo, Alex Giona, Manolo Zumariva, Ricardo Navas ve Voltige Sherzod Mamatov da yer alıyor.

Atların Efendisi; sanat, güç ve gurur dolu bir gösteri… Usta ve atı birleştiren koşulsuz sevgi, muhteşem ışık ve görsel şov ile dev bir gösteriye dönüşüyor. Gösteride 60 at görev yapıyor.

Çocukluk hayallerinin anılarını, adrenalin tutkularını, özgürlük içinde koşan ve akrobasi yapan atları, komik midillileri, kuyruklu yıldızları, mistik dervişlerin fantezilerini, hız ve cesaret arasında görünmez bağlantıları izleyeceksiniz.

4-5-6 Nisan’da

Ülker Sports Arena

11 NİSAN’DAN SONRA HER CUMA-CUMARTESİ-PAZAR ORA ARENA

 

Kaynak: incili küpe


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR