Bir İlişkide Sizi Ne Sıkar? | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Bir İlişkide Sizi Ne Sıkar?" Gülşen ::: 19 Haz 2014

 

Bir İlişkide Sizi Ne Sıkar

Bir ilişkide erkekleri ve bayanları sıkacak bazı nedenler olmaktadır. Bu nedenlerde elbette bayanlara ve erkeklere göre değişmektedir. Bir ilişkide sizi ne sıkar konusu erkeklere sorulmuş ve işte her kesimden erkeklerin verdiği cevaplar:

Evlilik zor derlerdi de inanmazdım. En fenası da sürekli ‘dırdır’ çekmek. Meğer birbirimizde ne çok sevmediğimiz huy varmış. O benim çoraplarımı ortada bırakmamdan, ben de onun dağınıklığından sıkılmış durumdayım. Biz beraber yaşamak için yaratılmamışız! Keşke akşam olduğunda herkes evine çekilebilse…

Yakup Öztürk, 28 yaşında/Bankacı

Galiba en nefret ettiğim şey sorgulanmak! Normalde de kimseye hesap vermeyi sevmeyen biri olarak sevgilimin bana dedektif gibi yaklaşması, ondan her seferinde uzaklaşmama neden oluyor. Daha soru sormaya başlamadan bana sıkıntılar geliyor. Lütfen merakınızı biraz kendinize saklayın. 

Mehmet Ali, 25 yaşında/Bilişim Uzmanı

İlişkide değil de, bir kadında en çok sinir olduğum şey yüksek sesle konuşarak abartılı tepkiler vermesi. Hele bir de üzerine her yeri inleten kötü bir kahkaha attı mı bütün erkeklerin gözünde bir anda küçülebilir. 

Yaren Sel, 37 yaşında/Pazarlama Uzmanı 


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR