Bebeklerde ve Yetişkinlerde Gaza İyi Gelen Baharat | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Bebeklerde ve Yetişkinlerde Gaza İyi Gelen Baharat" Gülşen ::: 08 Tem 2014

Bebeklerde ve Yetişkinlerde Gaza İyi Gelen Baharat

Özellikle bebeklerde doğduktan sonra fazlaca gaz sancısı olmaktadır. Bu yüzden birçok anne sıkıntı günler geçirir.Sürekli ağlayan ve huzursuz bebekler de görülen ve bunun yanında yetişkinlerde de etkili olan baharat kimyondur.

Özellikle çocuklarda gaz sancısı sorununa karşı kullanabilirsiniz. Bir çay kaşığı anne sütü ile birlikte bir çimdik kimyonu karıştırın ve hergün düzenli olarak verin. Bunu en az 3 gün tekrarlayın. 0 ile 3 aylık bebeklerde sık görülen kolik ağrısına karşı birebir bitkisel çözüm olarak da kullanılabilir.

Yetişkinler içinde gaz sancısına iyi gelen kimyon’u isterseniz kaynamış su ile karıştırılıp içilebilmektedir. Özellikle şişkinlik ve gaz sıkıntılarında kullanılan harika bir şifa kaynağıdır. Et yemeklerinde bulgurlu salatalarda ve çorbalarda kimyonu eksik etmeyin ancak miktarına dikkat edin ki yemeğinizin tadı acı olmasın.gaz sancısına ne iyi gelir, kimyon, bebek gazına ne iyi gelir, bebeklerde gaz sancısına ne iyi gelir, gaza ne iyi gelir, gaz sancısına kesin çözüm, bebeklerde gaza ne iyi gelir, gaz için kimyon, gaz ağrısına ne iyi gelir, mide gazına ne iyi gelir


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR