Badem Sütünün Faydaları Nelerdir? | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Badem Sütünün Faydaları Nelerdir?" Gülşen ::: 21 May 2014

Badem sütü belki çoğumuzun hiç duymadığı ya da hiç içmediği içeceklerden biridir. Fakat badem sütünün de vücut için faydalarını bildiğinizde içmek isteyebilirsiniz. Evde de yapabileceğiniz badem sütünün faydalarını sizler için araştırdık ve bulduk.

 Badem sütünün faydaları başında kilo kontrolüne sahip olması geliyor. Aşırı kiloya sahipseniz ve kilo verme aşamasındaysanız, badem sütünü güvenle içebilirsiniz.Badem sütünü dilerseniz evde de yapabilir ve en fazla 5 gün içinde tüketerek badem sütünün yararlarından faydalanabilirsiniz. Cildin daha sağlıklı ve parlak olması gibi etkileri de bulunan badem sütünün bilinen diğer faydaları kalp sağlığını desteklemesi, güçlü kaslara sahip olunmasını sağlamasıdır. İçeriğinde hem sağlıklı yağları ihtiva eden hem de potasyum ve bol miktarda E vitamini bulunduran badem sütünün faydaları bu kadarla da bitmiyor.

Badem sütünün yararları arasında eklem iltihabı ve kemik erimesini engellemesi de yer almaktadır. Badem sütü günlük demir ihtiyacının %4’ünü, kalsiyum ihtiyacınızın %30’unu ve D vitamini ihtiyacınızın da %25’ini karşılamaktadır. İmmün sistemi güçlendirme gibi bir etkisi de bulunuyor badem sütünün.

Badem Sütünün Faydaları Nelerdir


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR