Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmek, Aquafilling Teknolojisi | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmek, Aquafilling Teknolojisi" Gülşen ::: 07 Nis 2014

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütmek, Aquafilling Teknolojisi

Göğüsleri ve kalça büyütmek isteyen hanımlar için teknoloji ilerledikçe farklı yöntemler ortaya çıkmaktadır. Daha çok artık bayanlarımız farklı, acısız, iz bırakmayan gibi yöntemleri daha çok tercih etmektedir. Bunun içinde yeni yöntem olan Aquafilling teknolojisi kullanılarak yapılan ameliyatsız meme ve kalça büyütme ameliyatıdır.

Günümüzde bir çok bayanın kavuşmak istediği ve hayalini kurduğu ancak bu güne kadar sadece ameliyatla silikon takılarak elde edilebilen büyük, diri ve dik göğüslere veya dolgun, daha yuvarlak ve biçimli kalçalara kavuşmak, yeni Aquafilling teknolojisi ile artık çok kolay ve şimdi Klinik Son Nokta farkı ile Türkiye’de…

Aquafilling, sentetik lineer poliamidten oluşan üç boyutlu moleküler yapıya sahip matriks içine yerleştirilmiş normal %0,9 fizyolojik sodyum klorid çözeltisinin deposu olarak hareket eden bir hidrolik jeldir.

Yapısı karbonil ve amin grupları arasındaki çoklu hidrojen bağlarını temel alır. Birden çok aktif karboksilik grupların varlığı polimer molekülüne pozitif yükünü verir ve yüksek hidrolik yapı ve suda çözünürlük sağlar. Pozitif yükü sayesinde, jel hücre dışı matrisin – kollajen ve elastin- çözünebilir negatif yüklü moleküllerini çeker ve böylece yumuşak dokularda uzun süreli esneklik ve hacim artısı sağlar.

Ameliyat olmaktan ve narkoz almaktan çekinen veya cildinde ameliyat izi olmasını istemeyen bayanlar için harika bir alternatif çözümdür.

Aquafilling, lokal anestezi altında ve tamamen ameliyatsız bir şekilde, enjeksiyon yöntemi ile uygulanır ve vücuda hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur.

İşlem lokal anestezi altında ve enjeksiyon yöntemine dayandığı için hasta neredeyse hiç acı çekmez ve uygulaması ameliyatlı silikon takma yöntemine göre çok daha kısa sürer ve konforludur. Uygulama yaklaşık 40 dakikada biter ve ardından kalıcılığı ortalama 5 yıl süre ile devam eder.Bunun sonucunda eskisinden çok daha diri, biçimli, doğal görünümlü ve dik göğüslere/kalçalara kavuşususunuz. Üstelik hasta cerrahi yöntemlerin aksine aynı gün sosyal yaşamına geri dönebilir.

Dahası, ürünün enjekte edildiği noktanın süt kanallarıyla alakası olmadığı ve tamamen vücuda barışık ve yan etkisi bulunmayan içeriğinden dolayı süt kanallarına ve emzirmeye hiç bir zararı yoktur. Ayrıca ameliyatsız ve enjeksiyona dayalı bir yöntem olduğu için ameliyatlı büyütme yöntemlerinin yol açtığı enfeksiyon ve komplikasyon riski taşımamaktadır.

Kaynak: clinicsonnokta


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR