25 Mayıs Günlük Burç Yorumları | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"25 Mayıs Günlük Burç Yorumları" Gülşen ::: 25 May 2014

burclar-gunluk-burclar

25 Mayıs’ta burcunuzun sizler için günlük yorumunu merak ediyorsanız astroloğun kaleminden sizler için burç yorumlarını yayınlamak istedik. Herkesin güzel bir gün geçirmesi dileğimizle… İşte 25 Mayıs Günlü Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Çevrenizdeki kişilerden beklentileriniz artabilir. Kendinizi çok kudretli görebilirsiniz ve bu nedenle de her zamankinden daha girişken olabilirsiniz. Diğer kişilerin hızınıza yetişemeyebileceklerini unutmayın.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bazı gelişmeler aklınızı karıştırmış olabilir. Bu nedenle bir köşeye çekilip her şeyi baştan gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi dikkatli yapın ve detaylara da gereken önemi vermeyi ihmal etmeyin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Keyifli sosyal ortamlara davet edilebilirsiniz ancak bu, size, masraflı bir gün de geçirtebilir. Para nedeniyle kendinizi eğlenceden mahrum etmeyin ama bütçenizi de göz önünde bulundurun.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Öneminizi vurgulayacak gelişmeler içerisinde yer alabilirsiniz. Üstlerinizin gözüne girme fırsatı kolayca doğabilir. İleriki günlerde bunu değerlendirin ve onların kariyer planlarında yer almaya çalışın.
ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eğitiminiz ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Formal bir eğitim olsun, bir kişiyle yapılan bir dizi sohbette yeni şeyler öğrenmek olsun, bunlar, yaşamınızdaki faaliyetlerinizde size çok şey katabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çevrenizdeki kişilerle para konularıyla bağlantılı bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli olmalı, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Bir destek elemanının işe alınması gündeme gelebilir. Yardımcı bulmak için yapacağınız girişimler sonuç verebilir ve aradığınız özelliklere sahip kişileri yakında bulabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişebilir. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerekiyorsa bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişecektir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yaşlılar için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.
KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın çevrenizdeki kişilerin tümü bugün olumlu gelişmeler yaşıyormuş gibi görünebilir. Sevinçlerini sizinle paylaşmak isteyenlerle telefonda oldukça fazla görüşebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Üstleriniz, maddi taleplerinize anlayışla yaklaşmaya başlayabilirler. Gelirinizin artması ile ilgili görüşmeler istediğiniz sonuçları verebilir veya ileriki günlerde üstlerinizin bunu ciddi biçimde düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR