23 Nisan 2014 çocuk etkinlikleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"23 Nisan 2014 çocuk etkinlikleri" Gülşen ::: 08 Nis 2014

23 Nisan 2014 çocuk etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaşırken tüm illerde aktivitelerde artmaktadır. Atamızın çocuklara armağan ettiği bu özel günde onların mutlu olacağı harika etkinlikler yapılmaktadır. Birçok yerde de bulunan 23 Nisan 2014 çocuk etkinliklerini sizler için araştırıp bulduk. Beğendiğiniz aktiviteleri tercih ederek çocuklarınızda güzel vakit geçirebilirsiniz.

TÜRVAK Tüm Dünya Çocukları Kartpostal Atölyesi

6 yaş ve üzeri çocuklar için 19 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek bu atölyede, çocuklarla birlikte tüm dünya çocukları için sevgi, barış ve kardeşlik dilekleri yazılı rengarenk kartpostallar yapılacak. Tasarlanan kartpostallar 23 Nisan’da, sosyal medya ve web sayfalarından o güne özel bir albümle sergilenecek.

Bemaddy ve TÜRVAK işbirliğinde gerçekleşecek “Tüm Dünya Çocukları” atölyesi için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Tarih: 19 Nisan 2014
Saat:12.30
Yer: TÜRVAK
Atölye katılım bedeli: 20 TL

23 Nisan Çocuk Festivali

23 Nisan’da KüçükÇiftlik Park’ta Keremcem ve Emir Yargın’ın sahne alacağı, birbirinden eğlenceli gösteriler, workshoplar ve oyun alanlarının bulunduğu çocuklara özel bir festival olacak. KüçükÇiftlik Park’ın kapalı alanında gerçekleşecek olan festivalin sürprizi ise Barış Manço. Sevilen çizgi kahraman Caillou’nun interaktif bir gösteri yapacağı festivalde ebeveynler için de özel bir program var. Uzman pedagog, çocuk terapisti, psikolog ve danışmanlardan oluşan 40 kişilik bir ekip tarafından hazırlanan festival, Caillou’nun müzikli interaktif gösterisi, dev masal kitapları, masal labirenti, düşünce gücüyle araba yarışı, çocuk tiyatrosu, palyaço ve kukla gösterisi, animasyonlar, resim atölyeleri ve ritim gösterileriyle renklenecek.

Tarih: 23 Nisan 2014
Saat: 13.00
Yer: KüçükÇiftlik Park
Bilet: 4 kişilik aile paketi 150 TL, 16 yaş üstü 45 TL, 16 yaş altı 35 TL.
Bilet için telefon: 0216 556 98 00

23 Nisan Disney etkinlikleri

Disney Türkiye’nin 23-27 Nisan 2014 tarihleri arasındaki etkinlikleri:

Zorlu Center AVM
23-27 Nisan tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de kurulacak Disney Prenses Şatosu’nda küçük kızlar en sevdikleri Disney Prensesleri’ne dönüşme fırsatı bulacak. Ayrıca Disney Prensesleri’nin müzikal dans gösterilerini de izleyecekler. Erkek çocuklar ise “Kaptan Amerika” temasıyla oluşturulacak aktivite alanında eğlenecek.

İstinye Park

Star Wars Jedi Padawan Akademisi’nde çocuklar bir Jedi olmanın ve ışın kılıcı kullanmanın ustalıklarını öğrenme şansı yakalayacak.

Panora Ankara
“Mickey Fare’nin Kulüp Evi” temasıyla kurulacak etkinlik alanında çocuklar Mickey ve Minnie’yle tanışma şansı bulacak.

24 Nisan’da Ülker Çocuk Sinema Şenliği kapsamında çocuklar Disney’den Karlar Ülkesi filmini sinemalarda ücretsiz izleme fırsatı bulacak.

SSM 23 Nisan Çocuk Şenliği

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, 23 Nisan’da çocukları geleneksel oyunları geleneksel sanat eşliğinde oynamaya davet ediyor.

Etkinlikte önce sergi gezilecek ardından mendil kapmaca, ip atlama, seksek, yağ satarım bal satarım, ebe tura oyunları oynanacak. 2009 doğumlu ve üzeri çocuklar için düzenlenen etkinlik ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Tarih: 23 Nisan 2014
Saat: 10.00 – 16.00
Yer: Sakıp Sabancı Müzesi
Rezervasyon için telefon:
0216 550 97 62


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR