2014-2015 Ruj Renkleri | Hanımların Dünyası

Firma ve Marka Rehberi Marka Rehberine Kayıt Ol
"2014-2015 Ruj Renkleri" Ayça ::: 07 Mar 2014

kirmizi-ruj-300x2101Yeni yılın ilk aylarını yaşadığımız bugünlerde yılın moda ikonlarının yanı sıra, yılın tercih edilen renkleri de moda takipçileri ile paylaşılıyor. Bu yazımızda ise makyajın vazgeçilmezlerinden olan rujun 2014 modası renklerinden bahsedeceğiz.

Makyaj malzemeleri küçük yaştan itibaren kadınların ilgisini çekmeye başlayarak, belirli yaşa geldikten sonra vazgeçemedikleri ürünler arasına girerler.

Bazı kadınlar günlük yaşantılarında bile kendilerini mutlu etmek ve bakımlı görünmek için basit dokunuşlarla makyajını yapıp kendisine verdiği değeri gösterir. Bu noktada pratik makyajların en kurtarıcı öğesi dudaklara sürdüğümüz rujlardır. Kadınlar kendilerine yakışan ruj renklerini tespit ettiklerinde, doğru seçimle dudaklarını renklendirip dikkat çekmeyi başaracaklardır.

Günümüz sonbahar ruj renklerine bakacak olursak;  mevsimin ve soğuyan havanın etkisiyle koyu tonların rujlar üzerinde hâkim olduğunu göreceksiniz. Genellikle bordo, vişne, çürüğü, mürdüm gibi renklerin trend olduğu dönem içersindeyiz. Ayrıca bu kalıptan uzaklaşmak isteyen kadınlarımız için sonbahar ruj renklerine alternatif olarak; çikolata ve ten rengimize en yakın şekilde kullanabileceğimiz nude tonlarının sunulduğunu söylemek mümkün.

Kadınlarımız özel günleri veya katılacakları şık bir davet için sonbahar ruj renkleri arasından en çok bordo tonlarını tercih ediyorlar. Özellikle ilgiyi dudaklarına çekerek, giydikleri abiyeyle seksi bir görünüm yakalamak istiyorlar. Tabii ki açık tenli kadınlarımıza önerilen bu makyaj stili, ön plana çıkan dudak görüntüsünü kaybetmemeleri için makyözler tarafından gözlerine hafif vurgular yaparak makyajlarını tamamlama konusunda uyarılmalarına sebep oluyor. Örneğin; gözlere sadece rimel sürmenin bile yeterli olacağını söylüyorlar.

Yapacağınız makyajınızla gözlerimizi ön plana çıkarmak da isteyebilirsiniz. Bu tarz makyaj biçimini seven kadınlarımızın da sonbahar ruj renkleri arasından doğal görünümü yansıtan nude tonlarını tercih ediyorlar. Dudaklarının göz makyajlarının önüne geçmesini engelleyerek, dengeyi kurmayı başarıyorlar.


Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

MARKA VİTRİNİ /

KAYIT OL

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR